Brak Juve w FIFA 20! Brak Allianz Areny i Allianz Stadium !

Dziś gruchnęła nam wiadomość o podpisaniu przez KONAMI umowy na wyłączność z Juventusem FC. Dzięki tej umowie w PES 2020 bedą oficjalne stroje, twarze oraz stadion Juve. Co to oznacza dla FIFY?
Opcje są tak naprawdę dwie.
1.Mniej ciekawa, w której Juventus będzie zastąpiony jakimś Juve Torino albo J.Turyn (z koszulką w biało szary pas XD) ale z prawdziwymi piłkarzami itd.
2.Juventus zostaje normalnie w grze.
Jedyne co jest w 100% pewne to brak stadionu (który należy do Juve). Co do drużyny problemem jest przede wszystkim na czym polega licencja Serie A i umowa między EA oraz Serie A. Jak wiadomo, włoska liga ma ogromny sajgon organizacyjny (o czym EA się już wieloktrotnie przekonało, między innymi dostając bardzo krótkie licencje na ligę). Więc musimy czekać na jakieś przecieki, bo jeśli tego Juventusu nie bedzie w grze, to się o tym nie dowiemy do samej premiery (ewentualnie tylko przecieki z bety).

Ale to nie koniec złych wiadomości. W FIFA 20 braknie też Allianz Areny. To też pokłosie umów na wyłączność Konami.

No cóż drogie EA Vancouver- pora odświeżyć pewien model generica…

AKTUALIZACJA
EA wydało jednak oficjalne ogłoszenie. Otóż Juventus Turyn zastąpi nieoficjalny klub Piemonte Calcio.
W sumie będzie tylko zmiana herbu, koszulek i stadionu. Piłkarze zostają w klubie oryginalni, będą działać w Ultimate Team, Volcie itd. Czyli zostaje po staremu, ale jednak nie. Pewnie szybko wyjdzie mod poprawiający tą niedogodność.