Dzieje się! Wrażenia po trailerze i nowe informacje z FIFA 22!!!

EA Sports uraczyło nas dziś kolejnymi informacjami o nowej edycji gry FIFA, a także trailerem, który zapowiadany był już od kilku dni. Co nowego wejdzie do gry?

Nie owijajmy w bawełnę, nie lejmy wody, a od razu przejdźmy do samego trailera. Trailer osobiście mi się nie podobał. Było bardzo dużo cięć i porównań z piłką z realnego świata, oraz z wirtualnej murawy FIFA 22. Pokazana była grafika, i na pierwszy rzut oka – ja różnic nie widzę. Nie porwał ten trailer myślę, że większość.

Wiemy po pierwsze o ambasadorach. Główną gwiazdą gry został Kylian Mbappe, o czym wiedzieliśmy już wcześniej. Jednakże ambasadorami gry będą poza nim:

  • Heung Min-Son
  • Phil Foden
  • David Alaba
  • Christian Pulisic
  • Trent-Alexander Arnold

Dziś oficjalnie dostarczono informacje o przede wszystkim nowości w trybie kariery. W najnowszej edycji będzie można stworzyć swój własny klub w tym trybie! Myślę, że to prawdziwa gratka dla fanów kierowania klubami, a tym bardziej, gdy można stworzyć swój własny 🙂 Bardzo dobra informacja, mi się to podoba, bo sam przymierzam się do zakupu 22, a coś takiego jeszcze bardziej nakłania mnie do tej decyzji!

Jeśli chodzi o mniej popularne i grane “Wirtualne kluby”, EA Sports informuje, iż dojdzie nowy system rozwoju “gwiazdy”, nowe opcje personalizacji stadionu, zawodnika, czy murawy, czy także lepszy system wyszukiwania meczów. Brzmi świetnie!

Mamy również oficjalnie potwierdzone, że w FIFA 22 znajdą się karty FUT Heroes Club, do których ma należeć Jerzy Dudek.

Dzięki Bohaterom FUT – nowym kartom odzwierciedlającym niezapomniane chwile, które zmieniły zwykłych piłkarzy w bożyszcza kibiców – możesz cieszyć się wybranymi spośród najbardziej pamiętnych zawodników.

Bohaterowie FUT mają specjalne zgranie ligowe powiązane z najbardziej pamiętnym wyczynem w ich karierze, które zapewnia zielone połączenie klubowe z dowolnym piłkarzem z tej samej ligi (poza oczywiście połączeniem z uwagi na narodowość). To daje nowe sposoby budowania zespołu swoich marzeń w FUT 22 i odtworzenia najsłynniejszych chwil w historii futbolu.

Oto oficjalni zawodnicy – reszta dojdzie niebawem:

 

Wiemy też, jak będzie wyglądać mniej więcej złota karta.

Screen z VOLTA:

Do gry oficjalnie dojdzie również kolejna liga – Indyjska. To bardzo fajny dodatek, w szczególności dla osób, które chcą grać karierę. A na pewno takim zespołem z ligi indyjskiej fajnie będzie sobie dojść na szczyt kraju, ale i też świata 🙂

Jeśli chodzi o edycje, to tak jak mówiłem, będzie ich dwie. Ultimate, oraz Standardowa. Co do cen – zaraz dojdziemy. Oto porównanie dwóch edycji.

To są informacje dotyczące pre-orderów. Kupując grę w pre-orderze, czyli do 11 sierpnia w wersji Ultimate, mamy dostęp do gry 27 września, zaś jeśli chodzi o edycję standardową – 1 października.

Chwytajcie ceny z pre-orderów. Oczywiście, po premierze gry ustosunkują się one nieco. Z EA Play grę można wyrwać chyba jakieś 10% taniej. To tak dla zainteresowanych.

 

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL