Strona główna FC Hot News Dzisiaj TOTS-y! Co trzeba wiedzieć?
FC Hot NewsFIFAFIFA 21Ultimate Team

Dzisiaj TOTS-y! Co trzeba wiedzieć?

39

Dzisiaj oficjalnie zaczyna się promocja Team of The Season, w czasie której mamy największą ilość zawartości ze wszystkich eventów w całej grze. Podsumowanie informacji: Co trzeba wiedzieć o Drużynie Sezonu?

 1. TOTS-ów z obu lig będzie 30, nie 44. Dotychczas otrzymywaliśmy po 22 karty z każdej ligi. Jednak w pewnym momencie na ekranie ładowania pokazała się informacja, że w tej edycji pojawi się ich po 15. Dlaczego?
  Moim zdaniem jest to zagrywka czysto biznesowa – mniej TOTSów = mniejsze szanse na trafienie = wydawanie FIFA Points! A resztę kart, przynajmniej z Community, powinni rozdzielić pomiędzy SBC i Zadania. Inaczej uznam że EA całkowicie posżło na hajs 😀
 2. Jakie karty mamy przedstawione na ekranach ładowania?
  Karta po lewej (flaga Francji) – prawdopodobnie jest to Tanguy Ndombele. Jest jedynym Francuzem na którego głosowaliśmy.
  Karta po środku (92 overalla i 94 tempa) – tutaj głosy są podzielone – niektórzy uważają, że jest to Fede Valverde. Dlaczego? Urugwajczyk na swoich kartach miał naprawdę sporo tempa i jest możliwe, że dostanie kartę z takim tempem. Inne teorie głoszą, że będzie to Chiesa i tutaj opowiadałbym się bardziej pod to drugie rozwiązanie.
  Karta po prawej (PO i 92 dryblingu) – bardzo proste – jest to Aaron Wan – Bissaka. Ubiegłoroczna karta Anglika była naprawdę rewelacyjna i wielu graczy liczy, że w tym roku będzie tak samo.
 3. W FUT Champions otrzymamy czerwone wersje kart TOTS. Jak w ubiegłych latach, tak i w 21 za Ligę Weekendową otrzymamy czerwone TOTS-y. Dodatkowo za rangę Elita 3 lub wyżej otrzymamy paczkę z trzema dowolnymi kartami TOTS z danej ligi, a za Top 200 – paczkę z 11 TOTS-ami.
 4. Powodzenia w paczkach! Życzę wam, żebyście trafili jak największą liczbę TOTS-ów, i mam nadzieję, że zostawiliście jakieś paczki!

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

FC 24: Title Update #6 – Holiday Update

EA zapowiedziało nową łatkę do gry na wszystkie platformy, sprawdźmy więc co...

Radioaktywni – nowe wydarzenie w Ultimate Team. Przecieki wprowadziły w błąd

Wczoraj miała miejsce premiera nowych kart w Ultimate Team. To nowa seria...

Piłkarz miesiąca LaLiga już jest!

Wyzwanie Budowania Składu o “potma” z LaLigi właśnie zostało dodane do gry!...

Stroje legendarnej polskiej marki dostępne w FC 24

W EA SPORTS FC 24 pojawił się piękny, polski akcent. Może niekoniecznie...