Strona główna EA EA szuka pracowników. Tajemniczy szczegół w informacjach.
EAFIFAFIFA 22Hot NewsKarieraPrzecieki

EA szuka pracowników. Tajemniczy szczegół w informacjach.

8

Każda firma szuka, szukała, lub będzie szukać pracowników. Szczególnie tak duża, jak EA, która potrzebuje bardzo szerokiej kadry, by tworzyć gry i nie tylko. Do sieci wypłynęła informacja o poszukiwaniach inżynierów oprogramowania.

Tak, dokładnie. EA Sports umieściło w internecie ogłoszenie o wolnych stanowiskach w Vancouver. Poszukują oni inżynierów oprogramowania, co jest oczywiście normalnym zjawiskiem na rynku pracy. W całym ogłoszeniu wszystko byłoby normalne poza jednym szczegółem. EA zdradziło co nieco, prawdopodobnie odnośnie trybu kariery w grach FIFA. O co chodzi?

Jak podaje fanpage Twitter UltimateTeamUK, w ogłoszeniu EA Sports zawarta była informacja o pracy przy Ultimate Team, ale też “Online Career Mode”. Nie trudno przetłumaczyć, że mowa o trybie kariery w trybie Online. Gracze bardzo długo czekają już na możliwości kooperacji (Co-op) w karierach. Czy w FIFA 22 się to zmieni? Zobaczymy. Jednakże, jeśli coś takiego weszło by do nowej edycji gry, była by to pewnie jedna z najważniejszych nowości.

Post na Twitterze został dodany wczoraj. Dziś, na stronie z ogłoszeniem nie ma już informacji ani o Ultimate Team, ani również co najważniejsze o Trybie kariery on-line. Czy EA zmieniło plany? Czy może chciało ukryć i tak szerzącą się po internetowych portalach i serwisach społecznościowych informację o nowej rzeczy w trybie kariery? Tego dowiemy się w przeciągu miesięcy.

Ogłoszenie EA: https://ea.gr8people.com/jobs/165254/online-software-engineer-c-fifa?locale=en

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

UEFA EURO 2024 jednak w EA FC 24? Wszystko na to wskazuje!

UEFA EURO 2024 w grze EA FC 24 to był temat, który...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...

Status założyciela w EA SPORTS FC 24 – jak go uzyskać?

Już na dniach oficjalna premiera EA SPORTS FC 24. Wiele miesięcy czekania...