EA szuka pracowników. Tajemniczy szczegół w informacjach.

Każda firma szuka, szukała, lub będzie szukać pracowników. Szczególnie tak duża, jak EA, która potrzebuje bardzo szerokiej kadry, by tworzyć gry i nie tylko. Do sieci wypłynęła informacja o poszukiwaniach inżynierów oprogramowania.

Tak, dokładnie. EA Sports umieściło w internecie ogłoszenie o wolnych stanowiskach w Vancouver. Poszukują oni inżynierów oprogramowania, co jest oczywiście normalnym zjawiskiem na rynku pracy. W całym ogłoszeniu wszystko byłoby normalne poza jednym szczegółem. EA zdradziło co nieco, prawdopodobnie odnośnie trybu kariery w grach FIFA. O co chodzi?

Jak podaje fanpage Twitter UltimateTeamUK, w ogłoszeniu EA Sports zawarta była informacja o pracy przy Ultimate Team, ale też “Online Career Mode”. Nie trudno przetłumaczyć, że mowa o trybie kariery w trybie Online. Gracze bardzo długo czekają już na możliwości kooperacji (Co-op) w karierach. Czy w FIFA 22 się to zmieni? Zobaczymy. Jednakże, jeśli coś takiego weszło by do nowej edycji gry, była by to pewnie jedna z najważniejszych nowości.

Post na Twitterze został dodany wczoraj. Dziś, na stronie z ogłoszeniem nie ma już informacji ani o Ultimate Team, ani również co najważniejsze o Trybie kariery on-line. Czy EA zmieniło plany? Czy może chciało ukryć i tak szerzącą się po internetowych portalach i serwisach społecznościowych informację o nowej rzeczy w trybie kariery? Tego dowiemy się w przeciągu miesięcy.

Ogłoszenie EA: https://ea.gr8people.com/jobs/165254/online-software-engineer-c-fifa?locale=en

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL