Extra National Teams Patch – czyli nowe reprezentacje w FIFA 21 i nie tylko

FIFA 21 tak in general nie jest jakoś modowana. Jednakże niedawno swoją premierę miał dodatek z nowymi reprezentacjami, ale i nie tylko!

Ekipa z SoccerGaming postanowiła uraczyć nas nowym patchem. Zawiera on nowe reprezentacje. Brzmi kusząco, bo wiele ciekawych reprezentacji brakuje w FIFA 21.

Ten nowy dodatek do FIFA 21 oferuje ponad 50 nowych reprezentacji. Grając na nim, będziemy mieli do dyspozycji (np. z UEFA) drużynę narodową Ukrainy, Chorwacji czy na przykład ekipę Białorusi. Patch zasilił również mocno piłkarską federację Afryki, czy też Azji. W tym zastrzyku zobaczymy z ciekawszych drużyn na przykład Senegal. Jednakże, co jeszcze niesie za sobą ta modyfikacja?

Twórcy dodali również nowe turnieje i rozgrywki. Jest to ciekawa sprawa, ponieważ przy większej ilości reprezentacji rośnie ciekawość takiego turnieju. A więc, jakie to rozgrywki?

EUROPEJSKIE:
FIFA World Cup Europe Qualifier (2020.9)
UEFA Euro Cup Qualifier (2022.9)

AFRYKAŃSKIE:
FIFA World Cup Africa Qualifier (2020.9)
CAF African Cup (2021.6)
CAF African Cup Qualifier (2021.1)

AZJATYCKIE:
FIFA World Cup Asia Qualifier (2020.9)
AFC Asian Cup (2023.6)

AMERYKA PÓŁNOCNA:
FIFA World Cup CONCACAF Qualifier (2020.9)
CONCACAF Gold Cup (2021.6)
CONCACAF Champions League (2020.9)

INNE:
FIFA Club World Cup (2020.12)

 

Co tu dużo mówić, patch wygląda interesująco, także jeśli macie chęć to polecam pobrać. Jak to zrobić? To proste. Zaimportuj mod do FIFA Mod Manager 21 i zatwierdź, aby uruchomić. Pamiętaj o usunięciu innych plików drużyn.

POBIERZ DODATEK KLIKAJĄC W OBRAZEK POWYŻEJ!

STRONA INTERNETOWA Z DODATKIEM

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL