Strona główna FIFA E-Sport FIFA 20: TOTSSF nadchodzi 24 kwietnia
E-SportFIFAFIFA 20Ultimate Team

FIFA 20: TOTSSF nadchodzi 24 kwietnia

30

Co to jest Team of the Season So Far?

Drużyna sezonu ( TOTS ) to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu FUT. Podczas gdy zarówno piłka nożna, jak i cały świat znajdują się w niespotykanych czasach, Drużyna sezonu do tej pory jest okazją do świętowania najlepszych graczy w każdej lidze do tej pory w tym sezonie. Każdego roku czekają na nas te same specjalne, wysoko oceniane elementy TOTS, a my z niecierpliwością czekamy na powrót piłki nożnej.

Po powrocie zawieszonych lig krajowych najlepsze wyniki i osiągnięcia w pozostałych meczach zostaną zdobyte przez Drużynę tygodnia, Man of the Match i nie tylko. Nie będzie innej drużyny sezonu .

W najbliższych tygodniach podzielimy się więcej, rozpoczynając dziś od głosowania w zespole społeczności sezonu do tej pory!

O tegorocznym zespole społeczności sezonu do tej pory zdecydowali fani na stronach społeczności FIFA FUTWIZ i FUTHEAD . Będziesz mógł głosować z krótkiej listy zawierającej najlepsze wyniki na całym świecie w piłce nożnej, która otrzymała maksymalnie jeden specjalny przedmiot oparty na wynikach w FUT 20.

Z tej krótkiej listy będziesz mógł wybrać 23 graczy z maksymalnie 5 graczami z tej samej ligi i co najmniej 2 bramkarzami, co najmniej 6 obrońcami, co najmniej 6 pomocnikami i co najmniej 3 napastnikami po twojej stronie ( kryteria głosowania). 23 odbiorców, którzy otrzymali najwięcej głosów, spełniając te kryteria głosowania, zostaną wypuszczeni podczas trwania Drużyny Społecznej Sezonu do tej pory.

Społeczność TOTSSF będzie dostępna przez cały tydzień, począwszy od 24 kwietnia o godzinie 18 w Wielkiej Brytanii.

 

 

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Piłkarz miesiąca LaLiga już jest!

Wyzwanie Budowania Składu o “potma” z LaLigi właśnie zostało dodane do gry!...

Stroje legendarnej polskiej marki dostępne w FC 24

W EA SPORTS FC 24 pojawił się piękny, polski akcent. Może niekoniecznie...

Best Of TOTW

Z okazji czarnego piątku, dzisiaj do paczek trafiły najlepsze karty z dotychczasowych...