FIFA 21 celebruje światową premierę paczką Deadline Day!

raz ze zbliżającą się premierą FIFA 21, EA Sports chce uhonorować wszystkich graczy, którzy zalogują się do pełnej wersji gry FIFA 21 do godziny 8:59 w sobotę 10 października 2020 r. (na PlayStation 4, Xbox One oraz PC), przyznając im całkiem nową paczkę Deadline Day. Paczka zawiera karty na wypożyczeniu z największymi transferami lata, a także niewymiennym graczem Drużyny Tygodnia. Szczegóły dostępne są na ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-21/deadline-day.

 

Kto może skorzystać z tej oferty?

Oferta ostatniego dnia okna transferowego jest dostępna dla wszystkich graczy na PlayStation 4, Xbox One oraz PC (w tym abonentów EA Play Pro), którzy zalogują się w pełnej wersji gry FIFA 21 do godziny 8:59 w sobotę 10 października 2020 r. Do skorzystania z tej oferty nie trzeba zamawiać gry w przedsprzedaży. Oczywiście wszyscy, którzy złożą zamówienia przed premierą, otrzymają też wszystkie bonusy przedsprzedażowe. Oferta nie obowiązuje w przedpremierowej wersji próbnej EA Play gry FIFA 21.

Którzy piłkarze OTW mogą znaleźć się w tej paczce?

Jeśli otworzysz paczkę w okresie dostępności pierwszej drużyny „Obiecujące transfery” (od 9 do 16 października), otrzymasz czterech zawodników z tego właśnie składu. Jeśli otworzysz paczkę w okresie dostępności drugiej drużyny „Obiecujące transfery” (od 16 do 21 października), otrzymasz czterech zawodników z tego składu. Jeśli otworzysz swoją paczkę po godzinie 19:00 czasu polskiego 21 października, otrzymasz czterech zawodników z pierwszej i/lub drugiej drużyny.

Czy te karty OTW będą ulepszane?

Tak, piłkarze OTW na wypożyczeniu to karty dynamiczne, które będą ulepszane na podstawie występów zawodników na prawdziwych boiskach tak samo jak normalne wersje OTW.

Na ile meczów będzie wypożyczenie?

Piłkarzy „Obiecujące transfery” na wypożyczeniu będzie można użyć w czterech meczach FUT, w dowolnym momencie sezonu.

Kiedy dostanę swoją paczkę ostatniego dnia okna transferowego?

Gracze, którym przysługuje paczka ostatniego dnia okna transferowego, otrzymają ją do 16 października (włącznie).

Jak będzie można odebrać paczkę z graczami OTW na wypożyczeniu i paczkę z niewymiennym graczem Drużyny Tygodnia?

Zacznij grać przed 8:59, 10 Października, a otrzymasz paczkę Deadline Day z zawodnikami OTW na wypożyczenie do 16 Października 2020 i paczkę z niewymiennym graczem drużyny tygodnia w okresie do 16 października 2020.

Którego niewymiennego gracza z drużyny tygodnia mogę trafić w paczce?

W tej paczce możesz trafić gracza z drużyny tygodnia, która jest aktywna w tygodniu w którym otwierasz paczke.

Czy muszę otworzyć paczkę Deadline Day i paczkę z graczem TOTW zaraz po jej otrzymaniu?

Nie, paczkę Deadline Day i paczka z graczem TOTW nie musi być otwarta zaraz po jej otrzymaniu.

Dodatkowo, fani, którzy zalogują się do FIFA 21 w podanym wyżej terminie, mogą skorzystać z oferty „Dwie wersje w jednym”, dzięki której uaktualnią swoją kopię gry z PlayStation 4 na PlayStation 5 lub z Xbox One na Xbox Series X, bez dodatkowych opłat. Wszystkie postępy poczynione w FIFA 21 Ultimate Team i cała pozyskana zawartość (w tym piłkarze, karty, monety, FIFA Points, bilans spotkań czy pozycja w rankingu) oraz postępy w trybie VOLTA FOOTBALL zostaną przeniesione na PlayStation 5 lub Xbox Series X. Szczegółowe informacje na temat oferty „Dwie wersje w jednym” znajdują się na stronie: https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-21/news/fifa-21-dual-entitlement-info-faq.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi