FIFA 21 – Kiedy TOTS? Jakie czynić przygotowania? [Przecieki]

Coraz bardziej zbliżamy się do początku eventu TOTS – to już wiemy. Kiedy dokładnie rozpocznie się event? Wyciekła prawdopodobna data!

Team of the Season to najpotężniejsze w całej grze karty. Od lat najlepsi piłkarze z licznych lig otrzymują tradycyjne niebieskie karty. W tym roku nie będzie inaczej. Kiedy więc rozpocznie się TOTS?
23 Kwietnia
Oficjalnie EA nie podało żadnych informacji. Nic dziwnego – prawdopodobnie ekran ładowania i głosowanie na Drużynę Społeczności pojawi się na ok. tydzień przed samym eventem. Jednak w ostatnich dniach gracze nauczyli się ufać przeciekom, które w trakcie trwania Urodzin FUT potrafiły na wiele dni przed wyjściem SBC przewidzieć zawartego w nim piłkarza. Co zatem mówią osoby odpowiedzialne za przecieki?

Według @FUTInvestLeaks na Twitterze Team of The Season w FIFIE 21 rozpocznie się już 23 kwietnia. Słowa te potwierdzają liczne przecieki na instagramie. Przypomnę, że od lat na pierwszy ogień idą drużyny z Championship i wybierana przez społeczność.
Przygotowania
W jaki sposób przygotować się do samego eventu? Oto kilka porad z mojej strony:
1. Zachowuj paczki
Jesli już wcześniej zacząłeś to robić – świetnie. Jeśli jednak otwierałeś wszystkie paczki z myślą o kartach z okazji Dni Graczy, zacznij gromadzić je w sklepie. Paczki za Squad Battles, Wyzwania, Division Rivals i przede wszystkim SBC. Obecnie w związku z eventem mamy multum WBS do wykonania – jeśli masz karty, rób je wszystkie, włącznie z Ważnymi Meczami – po czym zostaw je w sklepie i otwórz już 23 kwietnia.
2. Uważaj na market crush!
Tradycyjnie w czasie TOTS – ceny grywalnych kart spadają. Ludzie otwierają paczki i sprzedają to co w nich trafią + wychodzą lepsze wersje piłkarzy. Dlatego, jeśli masz wymiennych Mbappe, Neymara czy Ronaldo – sprzedajcie ich na kilka dni przed eventem! Odkupicie ich już po rozpoczęciu TOTS-ów i jeszcze zarobicie!
3. Nie kupuj kart do składu
To samo co wyżej – stracisz masę monet. Lepiej pozbierać budżet na sam event i wtedy albo wypróbować samego TOTS-a, albo kupić wymarzoną kartę po niższej cenie.