Strona główna EA FIFA 21 – Można? Można! Jak szybko zarobić w okresie FUT Birthday?
EAFIFAFIFA 21Ultimate Team

FIFA 21 – Można? Można! Jak szybko zarobić w okresie FUT Birthday?

44

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że ten artykuł powstał dzięki współpracy naszego portalu z serwerem FIFA 21 Handel, na który serdecznie Was zapraszam: link tutaj.
No dobrze, przejdźmy więc do tego, co tygryski lubią najbardziej czyli zarabiania. Poniżej dość szybka metoda  (pamiętajcie o wysypach w trakcie nagród):
1. Sprawdź ceny zwykłych złotych kart na kup teraz, dojdziesz do kwoty, gdzie przykładowo za 900 na kup teraz jest kilka kart, ale na 950 licytacje mają już po 20 minut, to znaczy, że za 900 sprzedasz karty od ręki, a za 950 będziesz musiał zaczekać ok 20 min.
2. Pamiętaj o podatku, przy sprzedaży po 900 zarabiasz 855 coinsów!
3. Wiesz już ile dostaniesz za kartę, więc wybierasz ile chcesz zarobić. Ustawiasz filtr licytacji zwykłych złotych kart na przykładowo 600 i podbijasz każdą kartę na rynku, nie zwracasz uwagi na narodowość, czy ligę, tylko lecisz! Zbyt niska cena sprawi jednak, ze nic nie wylicytujecie, bo was przebiją, więc to metoda na mały, ale błyskawiczny zarobek dla niskich budżetów! Uważajcie na Kup Teraz – palec lubi zjechać na dół i możecie coś przypadkiem kupić po 10k!
4.Jak ustawicie dobra cenę licytacji np. te 600 to w ciągu podbicia 50 licytacji, która zajmie wam ok 2min kupicie ok 20kart na których zarobicie przykładowo po 200 coinsów to na czysto macie 4k za nic, wiadomo, potem to powtarzacie i powtarzacie.
Metoda wymaga poświęcenia czasu, więc najpierw zgromadźcie przede wszystkim potrzebny budżet!

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Piłkarz miesiąca LaLiga już jest!

Wyzwanie Budowania Składu o “potma” z LaLigi właśnie zostało dodane do gry!...

Stroje legendarnej polskiej marki dostępne w FC 24

W EA SPORTS FC 24 pojawił się piękny, polski akcent. Może niekoniecznie...

Best Of TOTW

Z okazji czarnego piątku, dzisiaj do paczek trafiły najlepsze karty z dotychczasowych...