FIFA 21 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S z datą premiery

W tym roku nie możemy się doczekać, abyście mogli doświadczyć gier na wyższym poziomie, ponieważ 4 grudnia wprowadzimy EA SPORTS FIFA 21 na PlayStation 5 i Xbox Series X | S.

Nowe innowacje odblokowane dzięki mocy PlayStation 5 i Xbox Series X | S, takie jak niesamowicie szybkie czasy ładowania, opóźnione oświetlenie i renderowanie, ulepszona technologia animacji, humanizacja poza piłką i wiele innych sprawią, że The World’s Game od wizualnego do instynktownego, umożliwiając do : feel następnego poziomu za każdym razem krok na boisko.

W przypadku gry FIFA 21 współpracujemy z Sony i Microsoft, aby zaoferować podwójne uprawnienia – co oznacza, że ​​nie będziesz musiał dwukrotnie kupować gry FIFA 21, aby uaktualnić swoją kopię gry z PlayStation 4 na PlayStation 5 lub Xbox One na Xbox Seria X | S *.

Kiedy będzie dostępna nowa wersja EA SPORTS FIFA 21?

4 grudnia nowa generacja gry FIFA 21 będzie dostępna na całym świecie na PlayStation 5 i Xbox Series X | S. Więcej informacji o funkcjach nowej generacji, które zostaną udostępnione w nadchodzących tygodniach.

Oto, jak podwójne uprawnienia będą działać w grze FIFA 21:

Co to jest podwójne uprawnienia?

Gdy masz już PlayStation 5 lub Xbox Series X, Dual Entitlement umożliwia bezpłatne uaktualnienie Twojej kopii gry FIFA 21 na PlayStation 4 do PlayStation 5 lub z Xbox One na Xbox Series X | S. *

Jak mogę się upewnić, że skorzystam z Dual Entitlement na mojej PlayStation 5 lub Xbox Series X | S?

Jeśli kupisz grę FIFA 21 na PlayStation 4 lub Xbox One, będziesz mógł uaktualnić swoją kopię, gdy będziesz mieć odpowiednią konsolę nowej generacji (PlayStation 4 na PlayStation 5 lub Xbox One na Xbox Series X | S) za darmo * przez pobierając go na konsolę aż do premiery gry FIFA 22.

Jak działa aktualizacja Dual Entitlement na konsolach nowej generacji?

Jeśli kupisz fizyczną kopię gry FIFA 21 na PlayStation 4 lub Xbox One, będziesz mógł pobrać i grać w FIFA 21 na PlayStation 5 lub Xbox Series X | S z PlayStation Store lub Microsoft Store bezpłatnie * po premierze gry. .

Jeśli kupisz cyfrową kopię gry FIFA 21 na PlayStation 4 lub Xbox One, Twoja kopia gry FIFA 21 na PlayStation 5 lub Xbox Series X | S zostanie dołączona do kopii na PlayStation 4 lub Xbox One i będzie można pobrać i graj w grę FIFA 21 z PlayStation Store lub Microsoft Store za darmo * po premierze 4 grudnia.

Jeśli kupisz fizyczną kopię gry FIFA 21 na PlayStation 4 lub Xbox One i zaktualizujesz ją do bezdyskowej PlayStation 5 lub Xbox Series S, musisz skontaktować się z pomocą techniczną EA pod adresem help.ea.com, aby potwierdzić zakup, korzystając z informacji o koncie, aby otrzymać Twoje bezpłatne * uaktualnienie.

Czy będę potrzebować dysku, aby grać na PlayStation 5 lub Xbox Series X | S?

FIFA 21 na PlayStation 5 i Xbox Series X | S będzie cyfrową wersją gry, którą będzie można pobrać po premierze gry 4 grudnia. Jeśli kupisz fizyczną kopię gry FIFA 21, musisz włożyć płytę do konsoli PlayStation 5 lub Xbox Series X, aby móc uruchomić grę FIFA 21 na tych konsolach. Jeśli kupisz fizyczną kopię gry FIFA 21 i uaktualnisz ją do bezdyskowej konsoli nowej generacji (PlayStation 5 Digital Edition lub Xbox Series S), musisz skontaktować się z pomocą techniczną EA pod adresem help.ea.com, aby potwierdzić zakup za pomocą konta EA informacje, aby otrzymać bezpłatne uaktualnienie. *

Czy moje postępy na PlayStation 4 zostaną przeniesione na PlayStation 5 lub Xbox One na Xbox Series X | S?

Cały postęp lub zawartość, którą zdobędziesz w FIFA 21 Ultimate Team (w tym gracze, przedmioty, monety, FIFA Points, zapis meczów i miejsce w tabeli liderów), a także wszystkie postępy w VOLTA FOOTBALL zostaną przeniesione z PlayStation 4 na PlayStation 5 iz powrotem. lub Xbox One na Xbox Series X | S iz powrotem. Postęp we wszystkich innych trybach, w tym sezonach sieciowych, sezonach współpracy, trybie kariery, wirtualnych klubach itp., Będzie zależał od konsoli, na której grasz, i nie będzie przenoszony między konsolami.

Co się stanie, jeśli zagram w FIFA 21 na konsoli nowej generacji przed 4 grudnia?

Gracze, którzy uruchomią grę FIFA 21 na konsolach nowej generacji w tym okresie, będą mieli do czynienia z wersjami FIFA 21 kompatybilnymi wstecz, o wydajności porównywalnej z PS4 Pro (jeśli grają na PS5), Xbox One S (jeśli grają na Xbox Series S) i Xbox One X (jeśli grasz na Xbox Series X). To jest wersja gry obecnej generacji, zawierająca wszystkie funkcje i funkcje. FIFA 21 nowej generacji będzie dostępna od 4 grudnia.

Czy po uaktualnieniu mogę wrócić do PlayStation 4 lub Xbox One?

Tak, będziesz mógł grać w FIFA 21 na PlayStation 4 i Xbox One po skorzystaniu z oferty Dual Entitlement.

Wszelkie postępy w grze FIFA 21 Ultimate Team i VOLTA FOOTBALL zostaną przeniesione z PlayStation 4 na PlayStation 5 iz powrotem lub Xbox One na Xbox Series X | S iz powrotem. Postęp we wszystkich innych trybach, w tym sezonach sieciowych, sezonach współpracy, trybie kariery, wirtualnych klubach itp., Będzie zależał od wersji, w której grasz, i nie zostanie przeniesiony.

Co się stanie, jeśli zaktualizuję PlayStation 4 do Xbox Series X | S lub Xbox One do PlayStation 5?

Darmo * Podwójny Prawo aktualizacja jest dostępna tylko podczas aktualizacji w tym samym systemie konsoli, czyli PlayStation 4 na PlayStation 5 lub Xbox One Xbox Serii X | S.

Czy moje postępy zostaną przeniesione, jeśli przejdę z PlayStation 4 na Xbox Series X lub Xbox One na PlayStation 5?

Nie, twoje postępy w VOLTA FOOTBALL i FIFA 21 Ultimate Team zostaną przeniesione tylko z PlayStation 4 na PlayStation 5 lub Xbox One na Xbox Series X | S.

* TA OFERTA WYGASA ODPOWIEDNIO W DNIU PREMIERY MADDEN NFL 22 LUB FIFA 22. DOSTĘP DO ULEPSZONEJ WERSJI PRODUKTU DLA XBOX SERIES X / S I PLAYSTATION 5 (KONSOLI „NASTĘPNEJ GENERACJI”) WYMAGA POŁĄCZENIA Z INTERNETEM. W CELU FIZYCZNEGO ZAKUPU PRODUKTU ZACHOWAJ I UŻYJ DYSKU FIZYCZNEGO, ABY UZYSKAĆ ​​DOSTĘP DO ULEPSZONEJ WERSJI. W CELU ZAKUPÓW CYFROWYCH, ZALOGUJ SIĘ DO KONSOLI NASTĘPNEJ GENERACJI ZA POMOCĄ KONTA PLATFORMY POWIĄZANEGO Z XBOX ONE LUB PLAYSTATION 4 KOPIA GRY, ABY OTRZYMAĆ AKTUALIZACJĘ. W CELU GRY FIZYCZNE, ABY WYKLUCZAĆ AKTUALIZACJE KONSOLI NASTĘPNEJ GENERACJI, ODWIEDŹ HELP.EA.COM, ABY ZWERYFIKOWAĆ ZAKUP ZA POMOCĄ DANYCH KONTA EA I OTRZYMAĆ AKTUALIZACJĘ. NIEWAŻNE W MIEJSCACH OGRANICZONYCH PRZEZ PRAWO.

 

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi