FIFA 21: Nowe wydarzenie już dziś

Hej wszystkim! EA Sports rozpieszcza nas niemalże co tydzień nowymi kartami. Czy to dobrze, czy źle – pozostawiam to Wam do oceny. Jednakże trzeba wspomnieć, że i dzisiaj pojawią się nowe karty i nowe wydarzenie. 

Skończyło się już wydarzenie o nazwie “Buntownicy”, więc coś musi je zastąpić. Na miejsce tego eventu wejdzie nowy – “Road to the Final”, czyli po polsku – Droga do finału. Rozpocznie się on dziś o godzinie 19:00! Ale wróćmy do zdania wcześniej 🙂 Do jakiego finału? 

Nowe karty mają związek z rozpoczynającymi się spotkaniami piłkarskiej Ligi Mistrzów. Z tego, co wiadomo, póki co nie są one jakoś wykokszone. Ale z czasem – mogą być serio niezłe. Nowe karty piłkarzy RTTF  różnią trochę różnią się od bazowych. Mają podniesione statystyki (ale nie przesadnie ;)), ale najważniejsze w nich jest to, że za każdym razem, gdy drużyna danego piłkarza awansuje o jedną rundę, jego ocena ogólna rośnie o jeden. Czyli jeśli np. Erling Haaland otrzyma kartę RTTF ocenioną na 88 punktów, to po wyjściu jego klubu (Borussii Dortmund) z grupy, zostanie ona podniesiona do 89. I overall będzie rósł do końca wszystkich etapów poszczególnej drużyny w LM.

Polujecie na te karty? Dajcie znać na forum lub tu.

 

Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/fifa-21-road-to-the-final-nowe-wydarzenie-juz-jutro/z41ec47

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi