FIFA 21 w Xbox Game Pass. Podano datę premiery!

Pamiętacie, jak kilka miesięcy temu pisaliśmy, że FIFA 21 pojawi się w Xbox Game Pass? Dziś, już oficjalnie zresztą, została podana data premiery!

Dziś raczej krótki news właśnie o FIFA 21 w Xbox Game Pass. Po prostu, dziś zwięźle – po prostu informacyjnie.

Jakby ktoś nie wiedział, czym jest Xbox Game Pass. To po prostu subskrypcja usług, gier etc. do wykupienia powiedzmy na miesiąc, i można ją przedłużać jeśli ma się ochotę. Brzmi ciekawie, co nie? Tym bardziej, że cena XBOX Game Pass za pierwszy miesiąc w podstawowej  wersji kosztuje tylko 4 zł za pierwszy miesiąc, a daje dostęp do mnóstwa gier! Za przedłużenie tej oferty, niestety kwota wynosi już 40-54 zł zależnie od planu abonamentu. Ale nie musimy płacić za to przedłużenie, można po prostu zrezygnować. Oto plany abonamentów:

  • Ultimate – wersja zapewniająca grę na konsolach jak i PC (54 zł / mc)
  • PC – zapewniająca grę na PC (40 zł / mc)
  • Konsola – zapewniająca grę tylko na konsolach XBOX (40 zł / mc)

(opis abonamentów na samym dole artykułu!)

FIFA 21 zadebiutuje w XBOX Game Pass w ramach abonamentu EA Play już 6 maja – czyli za równy tydzień. Cena kopanki od EA ostatnio dość regularnie spada – można ją wyhaczyć w sklepach za nawet 60 zł, a z kodami rabatowymi nawet mniej. No cóż, prawda jest taka że po TOTS, które skończą się za kilka tygodni, nie będzie w zasadzie wielkich eventów. Wszyscy będą napaleni później na nowinki z FIFA 22, które pewnie zaczną przypływać w maju, czerwcu. O pojawieniu się FIFA 21 6 maja w tym abonamencie, poinformowało XBOX Polska na Twitterze.

Warto też podkreślić, że FIFA 21 nie będzie tam sama. Koło niej wchodzi kilka innych gier. Nie będziemy płacić miesięcznie 40-50 zł za samą FIFĘ! W abonamencie jest obecnie około setki gier, i to naprawdę nie byle jakich. Podsyłam niżej linki dla zainteresowanych.

GRY: https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/games 

ABONAMENT: https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass#join

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL