FIFA 23: Drużyna tygodnia (TOTW) #2! Polski akcent!

Oto druga drużyna tygodnia w FIFA 23. Jeszcze trochę ich przed nami zostało, ale najpiękniejszą wieścią jest fakt, że możemy cieszyć się z drugiego naszego rodaka w drużynach TOTW. Nie jest to Robert Lewandowski, a nasz wspaniały goalkeeper!

Dzisiejsza, a raczej obecna drużyna tygodnia jest bardzo miła, przyjemna, ciekawa. Przede wszystkim, jest sporo kart do grania, sporo kart które będą po prostu warte nieco więcej. W tym tygodniu ta drużyna jest akurat dość wyjątkowa, bo EA Sports musiało pod to wszystko podciągnąć mecze ligi narodów, reprezentacyjne.

W środowy wieczór zgodnie z przewidywaniami i przeciekami zobaczyliśmy Mohameda Salaha (91) – naprawdę super karta, w tej drużynie ewidentnie najlepsza. Do gry są też tacy zawodnicy jak Marquinhos (88), Akanji (84), czy Lozano (84). Wszyscy trzej są jak na swoje pozycje świetni i dadzą sobie radę. Na wyróżnienie, i to dosłowne – bo zawodnikiem z gwiazdką w tym tygodniu jest Shomurodov – napastnik AS Romy, który wydaje się być na papierze spoko do rozpoczęcia gry w FIFA 23.
W TOTW #2 pojawił się również nasz rodak – Wojciech Szczęsny. Akurat wszyscy wiemy, jak dobrze poradził sobie w starciu z Walijczykami, ewidentnie zostając zawodnikiem meczu. Po prostu bronił, był ścianą. EA Sports przyznało mu 87 oceny ogólnej, czyli Wojtek sezon w FIFA 23 zaczyna naprawdę przyzwoicie! Przypomnijmy, że w TOTW #1 swoją kartę otrzymał nasz inny bramkarz – Rafał Gikiewicz, co prawda akurat on o reprezentacji na razie może pomarzyć, ale swoim meczem przeciwko Bayernowi Monachium udowodnił swoją piłkarską klasę między słupkami.

 
Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL