FIFA 23: Jak zdobyć jak najwięcej żetonów wymiany World Cup w jak najkrótszym czasie?

W Ultimate Team trwa kontent związany z mistrzostwami świata w Katarze. Jednym z jego elementów są żetony wymian MŚ. Takie żetony zdobywamy za wykonywanie wyzwań w różnych trybach, po czym wymieniamy na nagrody (tematyczne karty zawodników czy paczki). Istnieją sposoby, aby skrócić czas wykonywania wyzwań – postanowiłem je dla Was opisać.

SQUAD BATTLES

Do zdobycia w tym trybie mamy 11 żetonów. Sześć z nich zdobyć można rozgrywając w sumie aż 42 spotkania (po 8 lub 6 meczów z sześcioma piłkarzami danej nacji w zespole) i tego procesu nijak nie da się skrócić. Jest to zadanie dla najbardziej wytrwałych graczy. Pozostałe 5 tokenów jednak możemy zdobyć nawet i w jednym meczu Squad Battles.
Jest to dość ciężkie, ale wykonalne zadanie. Wyzwania łączące się w te 5 żetonów to:

  • Siedem asyst dośrodkowaniem dowolnymi Amerykanami
  • Sześć goli finezyjnych dowolnymi Meksykanami
  • Siedem asyst dowolnymi Chorwatami
  • Sześć bramek dowolnymi piłkarzami z Senegalu
  • Siedem asyst podaniem prostopadłym dowolnymi Japończykami
  • Wszystko na poziomie trudności “Nowicjusz” bądź w spotkaniach Rivals

A więc żeby zdobyć wszystkie żetony za jednym zamachem, potrzebujemy zdobyć 21 bramek w jednym spotkaniu. Jako że mówimy o poziomie “Nowicjusz”, nie jest to zadanie niemożliwe – wszak nie jest to wielkie wyzwanie, aby strzelić botowi na tak niskim poziomie trudności sporo bramek – ale na pewno będzie wymagało koncentracji i pokazania trochę “skilla”. Ja osobiście podania Japończykami zaliczyłem wcześniej, a dopiero dzisiaj zabrałem się za pozostałe cztery żetony, mam nadzieję, że uda mi się zrobić je wszystkie w jednym meczu.

FUT Live

Tego nie da się skrócić. Po 6 spotkań do jednej zdobytej bramki z mundialowymi wersjami piłkarzy z poszczególnych krajów. Warto pamiętać o tym, że obecnie w Ultimate Team funkcjonuje limit rozegrania meczów w ciągu dnia – możemy zagrać 60 spotkań w trybie “Wymiany World Cup”. Oznacza to odblokowanie 10 żetonów przy perfekcyjnym procencie zwycięstw. I dobrze, każdy musi kiedyś odpocząć. Pamiętajcie, że to tylko gra, a na odblokowanie swapów macie jeszcze 20 dni – nie zmuszajcie się do rozgrywania kolejnych spotkań. Pomimo, że nagrody są całkiem kuszące!