Strona główna FC Hot News FIFA 23: Największy market crash w historii! Co spowodowało najniższe ceny w FUT?
FC Hot NewsFIFA 23SBCUltimate Team

FIFA 23: Największy market crash w historii! Co spowodowało najniższe ceny w FUT?

64

Hype na FIFA 23 nakręca się z każdym dniem. Mimo, że EA robi wszystko, żeby go zabić, gracze już nie mogą się doczekać premiery. Web App żyje jak nigdy dotąd i to pomimo faktu, że bardzo ciężko się zarabia. Rynek kompletnie oszalał. Ale dlaczego?

RYNKOWA ANOMALIA

Zjawisko dotychczas niespotykane w pierwszych tygodniach gry. Najbardziej popularnym przykładem jest Robert Lewandowski, który w pierwszych godzinach dostępu do Web Appa kosztował 16 tysięcy monet. Karta o ocenie 91 z ligi hiszpańskiej. Szesnaście tysięcy.
Wynika to z faktu, że nie można i długo nie będzie można rozgrywać meczów. Dostęp do pełnej wersji gry otrzymać można najwcześniej 27 września (Edycja Ultimate i EA Play Pro). Co za tym idzie – te karty nie zejdą za normalne pieniądze które powinny kosztować, więc kosztują tyle co nic. Te ceny po 27 września pójdą mocno w górę i to jest największa inwestycja, z tym, że ze względu na aktualną sytuację z monetami ciężko jest uzbierać pieniądze chociaż na jedną taką kartę Lewandowskiego.
Kolejny powód znajdziemy w niewymiennych paczkach za SBC. Aktualnie jedyny sposób na uzyskanie wymiennych paczek to kupienie ich ze sklepu (tylko za monety) bądź wykonanie Ważnych Meczów (obowiązkowo!). Oznacza to, że kart na rynku jest po prostu mało, więc trudniej jest zarobić, a gracze wystawiają jak najwięcej kart po zaniżonych cenach.

W pierwszych godzinach FUT Web App Robert Lewandowski był warty mniej niż 20 tysięcy monet – aktualnie jego cena wzrosła do ok. 27k.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

FC 24: Title Update #6 – Holiday Update

EA zapowiedziało nową łatkę do gry na wszystkie platformy, sprawdźmy więc co...

Kalendarz Adwentowy w Ultimate Team! Na czym polega?

Grudzień, magiczny miesiąc świąt. Jedną z najbardziej kojarzących się rzeczy ze świętami...

Radioaktywni – nowe wydarzenie w Ultimate Team. Przecieki wprowadziły w błąd

Wczoraj miała miejsce premiera nowych kart w Ultimate Team. To nowa seria...

Piłkarz miesiąca LaLiga już jest!

Wyzwanie Budowania Składu o “potma” z LaLigi właśnie zostało dodane do gry!...