FIFA 23: Nowy kontent w FUT – karty FUT Ballers, SBC o Bohatera i nowe karty “super loan”!

Wybiła sobotnia godzina 19, nastał więc czas na nowiutki kontent w Ultimate Team. EA poczarowało i dodało naprawdę całkiem sporo zawartości, dlatego postaram się to wszystko zebrać i omówić poniżej.

NOWE KARTY FUT BALLERS

Trwa event “Czarodzieje FUT-bolu”, związany z piłkarzami Premier League. W sobotę otrzymaliśmy kolejne karty specjalne z tego właśnie wydarzenia. W SBC pojawił się Patrick Bamford oceniony na 85, którego możemy ulepszyć do 88 poprzez strzelenie nim bramki w 4 różnych meczach Squad Battles bądź Rivals.

Poza napastnikiem Leeds, dostaliśmy też nowe zadania o karty FUT Ballers. Główną nagrodą za wykonanie całej grupy wyzwań jest Danjuma (87), natomiast w ramach poszczególnych segmentów można otrzymać też Bahebriego oraz McGeady’ego.

SBC O KARTĘ HERO

Dodatkowy kontent stanowi SBC o Bohatera 87+. Jest to player pick (1 z 5 kart), a wymagania to trzy składy o ocenach odpowiednio 84, 85, oraz 86 (z kartą TOTW oraz co najmniej jednym piłkarzem ocenionym na 87 lub wyżej). W tym SBC otrzymać możemy wersję zarówno mundialową, jak też podstawową danego bohatera.

KARTY SUPER LOAN

Uzupełnieniem są karty na superwypożyczeniu. Podczas odblokowywania Danjumy i innych wspomnianych wyżej kart, otrzymujemy paczkę specjalną, w której znajduje się 11 kart “Super Loan”. Na 99-meczowe wypożyczenie dostępni są tacy piłkarze jak Crouch FUT Hero, Fred “Out of Position” czy Lemar “Road to the Knockouts”. Nie są to na pewno karty porywające, aczkolwiek dla początkujących graczy zawsze na pewien okres mogą być przydatne. Nie jest to na pewno szczególnie trafiony rodzaj kontentu, ale lepsze to niż nic, prawda?