FIFA 23: Oficjalny mundialowy soundtrack!

Coraz bliżej mundialu! Ja osobiście nie mogę się już doczekać, tym bardziej, że zaraz startuje mundialowy dodatek w FIFA 23. Coś pięknego, chociaż gorzej z klimatem tego turnieju w tym roku. No, ale trudno – jest, jak jest, wolałbym, aby turniej ten był zorganizowany po prostu latem. EA SPORTS opublikowało oficjalny soundtrack dodatku World Cup. Nie możemy być zawiedzeni!

Wreszcie poznaliśmy ścieżkę dźwiękową dodatku, przy którym będziemy spędzać trochę czasu już niebawem. Znalazły się na niej naprawdę niezłe kawałki, które spowodują na pewno uśmiech na Waszej twarzy – przede wszystkim są to wielkie hity, które mieliśmy do dyspozycji w grach serii FIFA przez lata! Między innymi Avicii – “The Nights”, a już na pewno powinien nas ucieszyć kawałek Johna Newmana “Love me again”. Brakuje takich hitów jak “Walk”, ale no cóż…
Piosenek jest naprawdę CAŁA MASA i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. To miło, że EA SPORTS dodaje taki “smaczek”, bo uśmiech na mojej twarzy znów się pojawił 🙂 W końcu to nie piłki za 70 tysięcy monet do FIFA Ultimate Team. Posłuchaj soundtracku (pełnego, nie tylko piosenki z dodatku mundialowego) na SPOTIFY: KLIK.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL