FIFA 23: Pierwsze przecieki dotyczące FUT Centurions i końcówki Winter Wildcards

FUT Sheriff wreszcie wziął się do roboty i opublikował dzisiaj dwa bardzo ważne przecieki dotyczące Ultimate Team. Znamy już pierwszą kartę FUT Centurions, dostępną za darmo, oraz kolejne SBC z serii Winter Wildcards. Co upublicznił popularny twitterowy leaker?

GULACSI “FUT CENTURION”

Węgierski golkiper Lipska ma być dostępny w ramach wyzwań. Oczekiwane statystyki Gulacsiego to 87 overalla, raczej przydatny tylko jako fodder. Po ostatnim napływie bramkarzy z gangu Gullita, ciężko będzie się wbić w topkę GK w grze. Węgier otrzyma swoją pierwszą kartę specjalną w tej edycji gry.

POLITANO “WINTER WILDCARDS”

Włoski skrzydłowy Napoli prawdopodobnie dostępny będzie już dzisiaj. Politano może być ciekawą opcją do włoskich składów, i naprawdę opłacalną możliwością, jeśli EA nie przesadzi z wymaganiami. Na pewno warto zwrócić na niego uwagę, kiedy już się pojawi – Politano w poprzednich odsłonach nieraz po otrzymaniu karty specjalnej wymiatał w FUT. Dla Włocha to również pierwsza karta specjalna w FIFA 23. Statystyki to przewidywanie.

W kolejnych godzinach powinniśmy otrzymać więcej kart związanych z eventem “FUT Centurions”. Sheriff będzie chciał wyrobić się przed startem wydarzenia jutro o 19, żeby wyciekli wszyscy zawodnicy. Czekamy więc z niecierpliwością!