FIFA 23: Przewidywanie TOTW1 [2/2] – kto załapie się do Drużyny Tygodnia?

Za nami niedzielne spotkania, co oznacza, że możemy przedstawić Wam piłkarzy, którzy są kandydatami do TOTW1. Pierwsza Drużyna Tygodnia pojawi się już w środę, a więc nie traćmy czasu. Kto zaprezentował się najlepiej w niedzielę?

WILLIAM SALIBA (ARSENAL)

Kanonierzy wygrali z Brentford 3-0 i umocnili się na pozycji liderów. Francuski obrońca poza czystym kontem strzelił również bramkę. Saliba wygląda dobrze już na swojej podstawowej wersji, więc karta specjalna w pierwszym tygodniu gry na pewno będzie popularna i droga. A dodatkowo Arsenal nie zwalnia tempa, więc możemy się spodziewać kilku innych informów Saliby i innych piłkarzy Kanonierów.

CODY GAKPO

Holender zaliczył wspaniały występ w barwach PSV przeciwko Feyenoordowi (4:3). Gol i trzy asysty zdają się zapewnić mu miejsce w TOTW, a dodatkowo jest ciekawą opcją do składów. Może i trudny do połączenia, ale w przypadku trafienia go w wersji niewymiennej warto spróbować. Będzie szybki i będzie też umiał uderzyć. To będzie mocna opcja!

BORJA IGLESIAS

Hiszpan ustrzelił dublet w wygranym 2:1 meczu z Gironą. Jest idealnym kandydatem na “zapychacza” Drużyny Tygodnia. Oczekuję więc, że EA umieści go w pierwszym TOTW, ale nie wróżę mu wielkiej popularności. Cóż, właściwie to nie wróżę mu żadnej.

CIRO IMMOBILE

Lazio zmiażdżyło Cremonese 4:0 a Immobile był głównym źródłem zniszczenia. Włoch poza dubletem zaliczył asystę i staje się pewniakiem do i tak dobrze zapowiadającego się TOTW. W pierwszych tygodniach może być naprawdę grywalny, warto zwrócić na niego uwagę przy budowaniu składu z Serie A.

FILIP MLADENOVIĆ

Ekstraklasowy akcent. Mladenović zdobył dwie bramki i zaliczył asystę w niesamowitym meczu Legii z Miedzią Legnica (3:2). Zawsze to miły obrazek dla kibiców naszej rodzimej ligi, no i duma, że piłkarz z polskiej Ekstraklasy tak się wyróżnia!