FIFA 23: Przewidywanie TOTW1 [1/2] – kto załapie się do Drużyny Tygodnia?

Wreszcie zaczyna się ten czas, w którym możemy patrzeć na karty znajdujące się w TOTW i na podstawie realnych występów przewidywać Drużynę Tygodnia. Przewidywać TOTW będziemy w dwóch częściach – w niedzielę i w poniedziałek, tak, aby żaden świetny występ nie uszedł naszej uwadze. Kto zaprezentował się najlepiej w piątkowych i sobotnich meczach?

HEUNG-MIN SON

Koreańczyk ustrzelił hat – tricka w wygranym meczu Tottenhamu z Leicester i jest pewniakiem do informa. Pierwsza karta specjalna dla Sona, i od razu jest to niesamowita opcja i zdecydowanie liczę na niego w mojej paczce z informem za edycję Ultimate.

robert lewandowski

Kapitan reprezentacji Polski zaliczył kolejny wspaniały występ w barwach Barcelony. Blaugrana wygrała z Elche 3:0, a Polak zdobył dwie bramki. To plasuje go na liście mocnych kandydatów do karty TOTW1, i zapewne nie powiedział w tym sezonie ostatniego słowa.

KEVIN DE BRUYNE

Dwie asysty i nagroda zawodnika meczu dla Belga to argument nie do zbicia. KDB odegrał kluczową rolę w zwycięstwie Manchesteru City nad Wolves. Kolejna wysoko oceniona karta, którą powinniśmy zobaczyć w pierwszej Drużynie Tygodnia.

TEJI SAVANIER

Gwiazda Montpellier zalicza kolejny wspaniały sezon. Savanier zdobył gola i asystę i był głównym powodem zwycięstwa nad Strasbourgiem. Już w kolejnym sezonie Francuz zdobył kilka kart w formie, ten rok zapowiada się tak samo.

RAFAŁ GIKIEWICZ

Polski golkiper zaprezentował się wspaniale w spotkaniu z Bayernem. Zachował czyste konto, dosłownie wybronił Augsburgowi mecz w końcówce i został wybrany najlepszym graczem spotkania. Powinno to wystarczyć “Gikiemu” do otrzymania pierwszego informa w FIFIE 23.

NICO WILLIAMS

Młody talent z Athleticu Bilbao zdobył bramkę na wagę zwycięstwa przeciwko Rayo i jest moim kandydatem do wyróżnienia. Gwiazdka nad overallem dla Nico sprawi, że będzie grywalny. No i może załapie się do jakichś składów? Jest szybki!

Warto wspomnieć, że nie wszystkie spotkania zostały rozegranie i istnieje możliwość, że niektóre występy przebiją powyższe karty. Jednakże uważam, że trzeba zwrócić uwagę na te nazwiska. Zaprezentowali się kapitalnie i są głównymi kandydatami do TOTW 1. Drużynę Tygodnia zobaczymy w środę, razem z pojawieniem się FUT Web App.