FIFA 23: Zwykłe karty nowych Bohaterów FUT zaprezentowane!

Niedawno mieliśmy okazję podziwiać wszystkie karty “mundialowych” bohaterów FIFA Ultimate Team. Dziś zaprezentowane zostały ich zwykłe wersje. Dotyczy to oczywiście wszystkich nowych bohaterów FUT, których poznaliśmy przez ostatni czas.

Mundialowa, specjalna odsłona kart bohaterów została zaprezentowana z dużym wyprzedzeniem, ale uprzedzam, że będzie ona raczej dostępna bliżej właśnie tego wydarzenia. To znaczy, już całkiem niedługo, bo mistrzostwa przecież będą miały miejsce w listopadzie. Dziś, EA Sports pokazało ich zwykłe wersje kart, które dołączają do grona takich person jak Ginola czy Jerzy Dudek. I właśnie – jak z ich statystykami? Jak to w ogóle wygląda?
Powiem tyle od siebie – mamy naprawdę do dyspozycji od początku roku ciekawe karty – właśnie w postaci bohaterów FUT. Niektórzy będą drodzy jak cholera, inni bardzo szybko zejdą do przyzwoitego poziomu cenowego i faktycznie będzie można nimi jeszcze trochę pograć. Prawdziwymi rzeźnikami na początek na sto procent będą Al Owairan, Govou, Marchisio, Toure, Lucio czy Voller, a przecież patrzymy tylko na statystyki na papierze. Wiem jedno – do tego grona rzeźników dołączy na pewno Włodzimierz Smolarek – który po prostu nawet w swojej zwykłej, ocenionej na 86 wersji wygląda po prostu znakomicie. Będzie miał zapewne 3 gwiazdki sztuczek na 3 słabszej nogi, ale będzie można się nim na początku po prostu bawić.

A Wy jak myślicie – kto trafi najprędzej z powyższych zawodników do Waszych składów?

Karty mundialowe znajdziecie na tej stronie: KLIK

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL