FIFASite.pl tworzy bazę legendarnych polskich dodatków!

Dziś przed wami kolejny ważny etap w działaniu naszej strony. Jak wielu z was wie, nasz download z modami PLP niestesty przestał działać i parktycznie nie było możliwości sciągać naszych legendarnych dodatków.

Lecz wraz z tchnięciem życia w naszą stronę, uznaliśmy wraz z redakcją że dobrze by było, gdybyśmy stworzyli ogromne archiwum nie tylko PLP, ale całej polskiej sceny modderskiej, która swego czasu wydawała bardzo dobre, jedne z najlepszych dodatków na świecie. Tak- własnie w naszym downloadzie, trafiły nie tylko wszystkie PLP od 2005 roku, ale także FSPP od pierwszego FIFA Site, oraz wszystkie MPPL z niedawno upadłego serwisu FIFASerwis.com. Nasza baza danych zawiera dodatki od FIFY 2000, gdzie FIFASerwis wydała swojego pierwszego Mega Patcha! Uznaliśmy że ten nasz swoisty hołd dla naszej miernej kopanej nie mógł zostać zaprzepaszczony, więc od teraz możecie pobrać WSZYSTKIE te dodatki w jednym miejscu! Jest to ogromna gratka dla miłośników retro grania w stare FIFY.


Ale to nie wszystko. Dodatkowo z odmętów dysków starych patchmakerów, internetu itd znaleźliśmy dla was 3 dodatkowe mody- są tą aktualizacje i modyfikacje do FIFA World Cup 2006, do EURO 2008 oraz poprawiający DLC EURO 2012, gdzie mogliśmy wreszcie zagrać prawdziwą reprezentacją Polski!

WSZYSTKO ZNAJDZIECIE W NASZYM DOWNLOADZIE