FUT 23: Błędy z twarzami mundialowych ikon, wreszcie naprawione widełki Smolarka

Tydzień mija, dość dobry w wykonaniu Polaków na mundialu. A jak w FIFA 23? No, ja nie mogę powiedzieć teoretycznie nic złego, bo jesteśmy przysypywani taką toną contentu i paczek, że nie wyrabiam Wam o tym tego relacjonować. Ale do rzeczy – są też błędy. A mianowicie, przykładowo Didier Drogba nieco… zamienił się twarzami z Paolo Maldinim. O co chodzi?

Powiem szczerze, że ten tydzień w FUT 23 możemy zaliczyć oczywiście do udanych, nie będę się rozwodził dlaczego. To też nie jest podsumowanie tygodnia, bo podsumowaniem tygodnia jest w zasadzie news o piątkowym evencie. Ale do rzeczy. Mamy kolejny dość spory błąd ze strony EA SPORTS. Mundialowe ikony mają pozamieniane twarze. Chyba tylko co niektóre, ja odnotowałem póki co to, że Didier Drogba to w grze Paolo Maldini, oraz, że Hernan Crespo to Alessandro Del Piero. Niezłe jaja. Fotki pobrałem z fanpage na FB Kartomanii.

Inną, choć tym razem dobrą informacją jest fakt, że wreszcie ceny niektórych kart, a raczej ich widełki, zostały podniesione. I tym samym, możemy dziś zakupić np. ważną dla Polaków kartę Włodzimierza Smolarka. I co by tu dużo mówić, Polak jest po prostu genialny w tej grze i kosztuje 500 tysięcy monet w swojej mundialowej wersji. Coś wspaniałego, tym bardziej, że jest to karta z… Ekstraklasy!

Dobra informacja także dla tych, którzy otwierają więcej paczek – można w nich trafić już nowe ikony mundialowe – Pele (96), Cecha (90) oraz Zambrottę (88). Bardzo przyjemna sprawa, Brazylijczyk czy Włoch są bardzo mile widziani w moim zespole. Nie wiem, jak w Waszym!

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL