FUT 23: Druga drużyna Centurionów!

Piątek dla graczy FIFA Ultimate Team oznacza jedno – potężna garść kontentu. Dziś jednak nie jest on tak potężny, jak mogłoby się wydawać – poza kilkoma gwiazdami do trafienia mamy… sam fodder!

Oczywiście nie chcę być odebrany jako naczelny krytyk eventu “Centurions”, ale ogólnie w tej drugiej drużynie jeśli chodzi o mocarnych zawodników, EA SPORTS słabiej się postarało. Znacznie słabiej. Będąc szczerym, wygląda to wręcz średnio.
Druga drużyna Centurionów wyszła dziś – w piątek o 19:00, i skrywa chyba dwie wielkie gwiazdy… Jedną z nich jest Mohamed Salah, który dostaje już swoją kolejną specjalną kartę. Wygląda ona znowu fenomenalnie i będzie robił dużo szumu w obronie przeciwnika. Drugą wielką gwiazdą jest wielki Zlatan Ibrahimovic. Potężny, wielki i kompletny w ataku Szwed wreszcie wraca w użytecznej wersji. Można pod to podciągnąć, że trzecim dobrym zawodnikiem jest Veratti, ale pewnie wiele osób miałoby argumenty przeciwko. Wreszcie ma dobre tempo, spoko statystyki, ale nie wiem, jak wyglądać będzie w grze.

Poza nimi mamy ekipę zbudowanych z po prostu solidnego fodderu, który raczej nie będzie bardzo użyteczny. To nie najlepsze wieści, ale możemy próbować łudzić się, że faktycznie uda nam się trafić Mo Salaha, Ibrę, czy może Verattiego. Poniżej cała druga drużyna “Centurions”.  Powodzenia w paczkach!

 

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL