FUT 23: Druga drużyna Rulebreakers już w grze!

Dziś piątek, a przed nami tygodniowa kontynuacja wydarzenia “Buntownicy”. Oto mamy drugą drużynę, równie niezłą, co i tydzień temu. W skrócie – jak to wygląda?

Jeśli chodzi o samo wydarzenie Buntowników, opisywałem je w tym materiale, więc jeśli chcecie poczytać więcej, to odnoszę Was tu: KLIK
Na pewno nie ma zawodu, i realnie dostajemy tych, o których marzyliśmy i czekaliśmy przez podawane przez twitterowiczów przecieki. Jest i wyczekiwany przez wszystkich Franck Ribery, który niestety, ale z powodu kontuzji, postanowił odwiesić buty na kołek. Proszę Państwa, oto druga drużyna Buntowników!

Najciekawsi

Przede wszystkim, chciałbym wyróżnić na pierwszym planie Francka Riberyego. Wspaniały piłkarz, ale równie wspaniała karta. Ma naprawdę świetne statystyki biegu, dryblingu, strzałów – jest po prostu wyrafinowanym egzekutorem, który potrafi się także obrócić z piłką. Idąc dalej, ciekawie wygląda też Kai Havertz. Niemiec był w poprzedniej FIFIE dość drogi w specjalnych wersjach, więc zakładam, że i tak będzie tym razem. Fajnie też, że widzimy Dimitriego Payeta, który ze swoją kartą też wychodzi przed szereg i wygląda nienagannie. Niestety, wbrew pierwszym przeciekom, nie mamy w drużynie tej Piotra Zielińskiego. A szkoda!

 

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL