FUT 23: “Drużyna turnieju” już w grze!

Piątek, piątek, weekendu początek, a co za tym idzie, kolejne wyróżnienia. Dziś to nie event z czapy – dostajemy naprawdę poważne karty dla zasłużonych w tym turnieju piłkarzy. Oczywiście, nie będę tego ukrywał – w tej drużynie mamy po prostu do czynienia z niesamowitymi kartami.
Okej, może z tymi “niesamowitościami” przesadziłem. Mamy może trzy aż tak wykokszone karty, reszta jest po prostu albo dobra, albo nienadająca się do użytku. Drużyna turnieju to paka, w której znalazło się 14 piłkarzy, choć szczerze powiedziawszy, do wielu miałbym spore wątpliwości.

Oczywiście, na czele tej drużyny, ale i ogólnie na pewno najlepszy zawodnik całego turnieju – Pan Piłkarz Lionel Messi. Może nie piłkarz, a raczej magik, bo to, co wyprawiał w tym turnieju jest po prostu nieocenione. Obok niego także wspaniały Kylian Mbappe, który Francję po prostu wprowadził do takiego stanu rzeczy swoimi pięcioma bramkami. Bezapelacyjna gwiazda turnieju. Dobrym w FIFA 23 może być jeszcze Theo Hernandez, jeden z najlepszych lewych obrońców świata, który także na tym turnieju pokazał klasę i strzelił bramkę. Gakpo także na swojej karcie wygląda fenomenalnie, a zagrał równie dobry turniej.

Wspomnę i wyróżnię jednak kilku piłkarzy, którzy nie są wcale najlepsi, albo nie należą do tej czołówki, ale po prostu zagrali super turniej. Chcę wyróżnić Bounou za doprowadzenie Maroka tam, gdzie jest obecnie, czyli do sobotniego meczu, to samo Gvardiola, o którego chcą się bić najlepsze kluby świata.

W grze pojawił się także Cristiano Ronaldo Flashback, który co prawda nie ma żadnego związku z TOTT, bo zagrał po prostu koszmarny turniej, ale można jego kartę zdobyć za skromne cztery składy – 84, 85, 87, 88.

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL