FUT 23: Drużyna tygodnia (TOTW) #7!

Wreszcie doczekaliśmy się siódmej drużyny tygodnia. W porównaniu do poprzedniej, jest ona może delikatnie słabsza, ale dalej zawiera ona całkiem fajne gwiazdy! Tak więc, kto będzie do trafienia w paczkach przez najbliższy tydzień?
Ostatnie kolejki są jednymi z tych finalnych przed Mistrzostwami Świata. Patrząc na nie, będziemy mogli już finalnie stwierdzić, jak przed mundialem wygląda indywidualna forma każdego z zawodników. Na pewno same dobre rzeczy na swój temat może usłyszeć po ostatniej kolejce pewien reprezentant Senegalu, czy inni świetni piłkarze. Opiszę kilku z nich poniżej, pod całym składem TOTW.

Tak – reprezentant Senegalu, mowa właśnie o Sadio Mane. Powiem szczerze, że nie wierzyłem w stu procentach w jego świetną dyspozycję w Bayernie, ale myliłem się. Gra coraz lepiej, wydaje mi się że przyzwyczaił się już do ligowego i drużynowego środowiska. Ostatnio w meczu Bundesligi zaliczył bramkę, a jego drużyna wygrała aż 6:2. Trafnie przewidziałem jego obecność w TOTW 7. Jego karta OTW także otrzyma upgrade o jeden punkt, z racji obecności Mane w drużynie tygodnia.

Drugim, zaraz po Mane, najbardziej rozchwytywanym zawodnikiem jest De Vrij. Obrońca Interu rozegrał ostatnio świetne spotkanie z Sampdorią, które zainicjował strzelając bramkę. Napędził on drużynę do działania, za co ewidentnie plusowało mu to, i dzięki temu znalazł się on w siódmej najlepszej ekipie tygodnia.

Warto wspomnieć w przypadku najnowszej drużyny tygodnia o Josue, piłkarzu Legii Warszawa. To jeden z rzadkich ekstraklasowych akcentów, więc naprawdę powinniśmy być jako Polacy zadowoleni. Zdobył on hat-tricka w meczu z Jagiellonią Białystok, co ewidentnie poprawiło sytuację “wojskowych” i zgarnęli oni tym samym 3 punkty, przy okazji wysoko zwyciężając – bo aż 5:2.

Wyróżnionym zawodnikiem TOTW został Bentancur.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL