FUT 23: Drużyna tygodnia (TOTW) #8!

Liczyliśmy dziś na mocną drużynę, jest nieco słabiej, ale mamy, co mamy – oficjalnie wyszła chyba przedostatnia drużyna tygodnia przed mundialem. Możliwość trafienia jakich kart otrzymamy tym razem od EA SPORTS?

Drużyna tygodnia nr. 8 jest powiem szczerze całkiem solidna. Nie ma co się oszukiwać, ale wszyscy liczyliśmy, że będzie właśnie co najmniej “solidna”. Zaczynając od niezłego Diabyego czy Bremera, kończąc na wielkich nazwiskach. A to ewidentnie Salah i Theo Hernandez są twarzami tej drużyny tygodnia. I oczywiście będą najlepsi, no i z pewnością najdrożsi. To w skrócie, co można o nich powiedzieć, ale szczerze powiedziawszy – bardzo zasłużenie się w tej drużynie znaleźli!

W TOTW 8 brakuje jednak zapowiadanego w przeciekach Neymara. Co jak co, ale samemu trochę w to nie wierzyłem, bo brazylijczyk ma już jedną kartę TOTW, a u EA SPORTS “co za dużo, to nie zdrowo” w tej kwestii.

O zagranicznych ligach można mówić dużo, ale TOTW z Ekstraklasy to nie jest coś bardzo częstego, a w niej znalazł się właśnie Gutkovskis. Przysięgam, ja nie wiem co on wyczyniał na tym boisku. 4 bramki w jednym meczu, i to wszystkie strzelone tylko w jednej połowie. Wyczyn piłkarza Rakowa z pewnością niesamowity, zapamięta go sobie na całe życie. A tak wygląda cała drużyna tygodnia:

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL