FUT 23: EA SPORTS z opóźnieniem upamiętniło Święto Niepodległości

Deweloperzy FIFY – EA SPORTS, oczywiście jak to przystało na nich, z opóźnieniem dodali potrzebny wczoraj content. Dziś wieczorem pojawił się specjalny strój i herb nawiązujący do naszego kraju, z orłem białym. Jest jednak kilka problemów i haczyków.

Ogólnie mówiąc, trzeba jasno powiedzieć, że opóźnienie tak prostej do zrobienia treści, w tak ważny dla Polaków dniu, jest po prostu słabe. Zawsze upominki dostawaliśmy punktualnie i właśnie – w miarę ładne.

Dziś z tym wyglądem no to niestety, ale nie poszaleli nasi Elektronicy. Jest to zwykła tarcza herbowa stylizowana na wzór retro, na której jest orzeł biały, dość niepodobny do tego, który mamy jako symbol narodowy. Ten sam herb jest umieszczony na całkowicie czerwonej koszulce, bez żadnych dodatków, na lewej piersi. To oczywiście realny strój z 1921, ale średnio podoba mi się jeśli chodzi o grę w nich w FIFIE. Szczerze? Oczekiwałbym czegoś więcej. Ale no cóż, ważne, że pamiętali.

Na dodatek tandentność tego wszystkiego – Elektronicy nie dorobili stroju bramkarskiego. To zwykły strój z logiem EA SPORTS.

Przygnębia mnie jeszcze jedno – ten strój, a także herb, kosztować nas musi skład 83. Słaba sprawa. Powinno to być dostępne w wyzwaniach.

 

 

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL