FUT 23: EA SPORTS znowu kusi nas ikonami!

Wczoraj do gry wyszedł kolejny, cenowo dość rozsądny pick z ikoną w najsłabszej wersji. Niby do wyboru 1 z 3, ale jednak te wybory – przynajmniej u mnie, były nadzwyczaj słabe. 

EA SPORTS wrzuciło wczoraj do SBC dość dobrą cenowo ofertę, bo dodali oni SBC o… ikonę 1 z 3 do wyboru. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że to wersje baby i naprawdę bardzo ciężko z nich coś trafić.
Zapewne nadchodzi jeszcze więcej contentu, bo przecież zbliża się event “Centurion” i TOTY, które przecież jest jednym z najbardziej wyczekiwanych eventów w ciągu roku. EA SPORTS po prostu pragnie, abyśmy wyczyścili się nieco z kart.

Korzystając z naszej współpracy, zaczerpnąłem wiedzy z discorda FIFA POLAND COMMUNITY a także naszego serwera Discord, który dostępny jest po prawej stronie, no i sypią naprawdę dobre karty. Poza moimi kontami, rzecz jasna, bo najlepszy u mnie był Crespo 85 i Rooney 86. Nie brzmi to najlepiej, wiem. Ale SBC też nie jest bardzo drogie, bo wydajemy tylko dwa składy – 85 i 86. Spróbujcie, jeśli Wasze konta są obfite w mnóstwo fodderu.

Powodzenia!

A poniżej łapcie nieco trafów z użytkowników Discorda FIFA POLAND COMMUNITY, który jest dostępny po prawej stronie.

Traf użytkownika Madejson8454#6505

 

Traf użytkownika Walus#3590, który wybrał Xabiego Alonso (to trzeba być naprawdę fanem Bayernu, żeby go wybrać)

Traf użytkownika xgrexd158#6636

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL