Strona główna FIFA FIFA 23 FUT 23: Głosowanie POTM Premier League. Norweski napastnik wśród nominowanych
FIFA 23Hot NewsPOTMUltimate Team

FUT 23: Głosowanie POTM Premier League. Norweski napastnik wśród nominowanych

15
Przed wydaniem drużyny sezonu Premier League, EA SPORTS ogłosiło nominowanych do zostania zawodnikiem kwietnia. Są wśród nich wielkie gwiazdy, ale niestety kto by nie wygrał to nie nacieszymy się już nim w naszym klubie. Dlaczego?

Jutro rusza i będzie dostępna w paczkach cała drużyna sezonu Premier League. Wśród nich będą gwiazdy takie jak Kevin De Bruyne, Martin Odegaard, Harry Kane, czy też rzecz jasna Erling Haaland. Wszyscy z nich będą zapewne bardzo drogimi piłkarzami, a ludzie odkładają  “fodder”, aby zdobyć ich już jutro w paczkach. 
EA SPORTS chce zaś, aby uhonorować jeszcze najlepszego piłkarza kwietnia, i ruszyło z nominacjami, które z grywalnością na kartach POTM pewnie nie będą miały nic wspólnego. Ale to nic, bo przecież chodzi tu o uhonorowanie najlepszego piłkarza ubiegłego miesiąca. Nominacje otrzymało 8 piłkarzy, ale zwycięzca rzecz jasna może być tylko jeden. I ja bym się rzecz jasna skłaniał w kierunku wygranej Erlinga Haalanda lub Kevina De Bruyne, bo nie oszukujmy się – kto, jak nie oni, stanowi najlepszy duet świata? Erling zdobył 6 bramek i 2 asysty w kwietniu, a KDB strzelił 3 bramki i zaliczył 5 asyst. Dwie maszyny pretendujące do wygrania POTM kwietnia! 

Zagłosuj tutaj: https://plpotm.easports.com

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

FIFA 23 CM Tweaks TU17.1

CM Tweaks to modyfikacja aktualizująca tryb kariery menedżera, który poprawia różne aspekty...

FIFA 23 MH82 Miniface Pack 23-24 TU17.1

MH82 wydał swój drugi darmowy pakiet miniface’ów do FIFY 23 przygotowany pod...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...