FUT 23: Hołd dla Pelé i kolejna, wielka ikona w SBC!

W Ultimate Team w środę zadziało się dość sporo, choć wiadomo, że punktem głównym było TOTW oraz usunięcie czerwonych kart z naszych klubów. EA SPORTS dodało jednak dwa, ważne dla graczy SBC.
Ważne, to nie oznacza, że najlepsze. Oczywiście, ich cena jest poniekąd dobra, ale jak mam być szczery, nie pisałbym tego artykułu gdyby nie fakt, że chodzi o po prostu dwie ikony. Jedna na wypożyczeniu, druga zaś normalna.

Chodzi rzecz jasna w pierwszej kolejności o wypożyczonego Pelego. Nie będę się wypowiadał na temat karty, bo nie o to w tym SBC chodzi – chyba wszyscy wiemy, jak wygląda Pele w grach serii FIFA. Chodzi o sam gest EA SPORTS, żeby jeszcze mocniej uczcić pamięć zmarłego niedawno króla futbolu. Wyzwanie nazywa się “O Rei Pele”, czyli po portugalsku “Król Pele”. Do wypożyczonej na pięć meczów karty, Elektronicy dołożyli paczkę za 50 tysięcy. A wymagania to skład 82. Naprawdę, chyba warto zrobić.

 

Poza Pele na wypożyczeniu i paczką za 50 tysięcy, mamy jeszcze do zrobienia kolejną ikonę. Tym razem już taką, która zostanie w naszym klubie na stałe. To Steven Gerrard 91. Jak na realia naszej gry, jest to niezły pomocnik, którym można się trochę pobawić. I ceną tej zabawy jest sześć składów, i taka ogólna cena SBC oscylująca w granicach 350 tysięcy. Za ten hajs, wolałbym szczerze powiedziawszy zrobić Paolo Maldiniego i mieć spokój w obronie. Ba, ja nie tylko wolałbym – ja go zrobiłem, i przeczytać o nim możecie tutaj – KLIK.

Gerrard wygląda na papierze całkiem nieźle – to gość, który odnajdzie się na każdej pozycji w pomocy. Potrafi strzelić, podać i bronić. Oczywiście, ogranicza go nieco jego tempo, choć jest ono na pozycji środkowego pomocnika niewielkim mankamentem. Legenda Liverpoolu wygląda naprawdę nieźle, choć naprawdę – nie zrobiłbym sześciu składów za niego.

Jego cena to około 350 tysięcy, a wymagania to: brązowy skład, srebrny skład, 84, 85, 86, 87. No cóż – fani Liverpoolu, może skusicie się na Steve G.? Termin wykonania mija 4 kwietnia.

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL