FUT 23: Jak zarobić na transferze Ronaldo do Al Nassr?

Cristiano Ronaldo dokładnie tydzień temu oficjalnie przeszedł do saudyjskiego klubu Al Nassr, jaki ma to wpływ na rynek w trybie Ultimate Team?

Transfer Portugalczyka na półwysep Arabski będzie skutkował zmianą ligi na karcie w FUT, a jak dobrze wiemy pierwszy szczebel rozgrywkowy w Arabii nie jest chociaż w połowie tak popularny jak ten w Anglii. Całe to zamieszanie spowoduje większą popularność karty, na której widnieje logo Manchesteru United. W tym artykule pokażę wam, jak w prosty sposób możemy dorobić się wirtualnej fortuny na nowym nabytku muzułmańskich deweloperów.

Jeszcze zanim do sedna sprawy pokażę wam parę innych piłkarzy, którzy mogą odbić na swojej cenie.
1. ADAMA TRAORE

Hiszpan grający obecnie dla angielskiego klubu Wolves to długo terminowa inwestycja. Obecnie kosztuje 700 monet, czyli jego minimalną cenę. Spodziewam się, że Adama wkrótce wzrośnie do ceny wynoszącej około 1000 monet.

2. Złote zwykłe karty

Nieświecące złote karty są bardzo popularne w przypadku SBC takich jak 3 piłkarzy 78+. Jako iż obecnie, w zakładce WBS nie znajdziemy takiej rozbudowy, to piłkarze wspomnianego rodzaju kosztują najmniejszą możliwą cenę na licytacji. Kupujemy je za max 300 coins.

3. Cristiano Ronaldo

Na sam koniec, tak jak obiecałem, podam wam szczegóły odnośnie zarobku na karcie Cristiano Ronaldo. Za około 3 tygodnie w paczkach karta portugalczyka z Manchesteru United nie będzie już dostępna, zastąpi ją jej odpowiednik z Al Nassr. Oznacza to mniejszą dostępność i spory wzrost ceny poprzedniej wersji 37 – letniego piłkarza.