FUT 23: Kontynuujemy kolejny tydzień z eventem World Cup! Nowy Smolarek w paczkach!

Przez cały okres trwania FIFA World Cup będziemy otrzymywać coraz to nowszy content co tydzień właśnie związany z Mistrzostwami Świata. Wczoraj pojawiła się druga drużyna Path To Glory, a także genialną drugą drużynę złożoną z Marvelowych Bohaterów, którzy są już dostępni w paczkach. 

Wczoraj mieliśmy dość przyjemny i spory content. Do trafienia w końcu dostaliśmy solidną garść piłkarzy. Sporo piłkarzy Path To Glory, ale nie oszukujmy się, że to nowych bohaterów FUT chcemy najbardziej zdobyć w paczkach, ale też np. trafić w trybie draftu. Jak wyglądają obie drużyny?
Path To Glory

Oczywiście ekipa ta wygląda bardzo, ale to bardzo solidnie. Jest to grupa 14 bardzo miłych i przyjemnych piłkarzy, w których ewidentnymi najlepszymi ogniwami są Nkunku, Goretzka czy Walker. Ale wielu z nich także wygląda przyjemnie i grywalnie. Pamiętajmy, że karty te będą otrzymywać upgrade w zależności od występu ich reprezentacji na Mistrzostwach Świata, więc właśnie Goretzka, Nkunku czy Walker kosztować będą pewnie niebotyczne pieniądze.

 

MARVEL World Cup FUT Heroes

Z pewnością nowe grono FUT HEROES wygląda świetnie. Mamy sporo zawodników, którzy idealnie będą grać na boisku. Przede wszystkim uwagę zwraca nasz rodak – Włodzimierz Smolarek, który w mojej opinii jest chyba jednym z najlepszych zawodników w całym tym gronie piłkarzy. Ekstra wygląda także Al Jaber, Okocha czy Brolin, ale też przede wszystkim Marchisio, niesamowity do środka pola piłkarz. Doborowe grono!
 

Wczorajsze błędy EA SPORTS

Bez błędów nie mogło się obejść. Oczywiście, EA SPORTS musiało je popełnić, i niektórzy piłkarze – a dokładnie Lozano i Boufal byli dostępni w zwykłych wersjach w paczkach. Oczywiście czeka nas rekompensata – Ci, którzy ich trafili, dostaną ich wersje PTG do swojego zespołu. Poza tym, EA SPORTS dało zupełnie nieodpowiednie widełki, przez co nie da się kupić na rynku np. Włodzimierza Smolarka.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL