FUT 23: Najnowsze wieści o evencie “TOTY”!

Wreszcie, EA SPORTS poinformowało nas w swoich social mediach o evencie TOTY. Karty do gry wejdą niedługo, ale zanim, znamy już oficjalnie daty pojawienia się nominowanych, a także datę startu głosowania. 

A więc, już oficjalnie – zaraz startujemy z eventem TOTY. Póki co, dopiero wyjściowo z nominacjami i głosowaniem, ale już niedługo realnie otrzymamy faktyczne karty Drużyny Roku. Bądźmy cierpliwi, to tylko kwestia czasu. A ten czas, to myślę, że dwa tygodnie w maksimum.
EA SPORTS zapowiedziało, że jutro – 9 stycznia, pojawi się lista 100 nominowanych. Nominowanych, których będziemy mogli wybrać do drużyny roku już dzień później – we wtorek, 10 stycznia. Będzie to 11 zawodników, a także jeden “rezerwowy” – dwunasty. Jaką jedenastkę byście ułożyli? Ja już mam pewien szablon w głowie.

Pełnoprawny event “TOTY” wystartuje najprawdopodobniej w piątek, 20 stycznia. I tak, jak było od zawsze – najpierw do paczek trafią defensorzy i bramkarz, później pomocnicy, a na końcu Ci, którzy są najbliżej bramki przeciwnika i zdobywają najwięcej bramek – napastnicy. Wyczekujmy, cierpliwości!

źródło obrazka wyróżniającego: ea.com

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL