FUT 23: Nowy event – “Out of Positions”!

Zaczynamy kolejny event – tym razem coś a’la shapeshifters z poprzedniej edycji, ale łagodniejsze. Otrzymaliśmy niesamowite karty, które na pewno w dużej mierze będą warte krocie, i aby je kupić, trzeba by chyba sprzedać nerkę. Spójrzcie tylko na tą drużynę!

Pojawiła się właśnie pierwsza drużyna z eventu “Out of Positions”. Z tego, co widzę, no to jest to całkiem zwykłe wydarzenie, raczej niezwiązane z wydarzeniami boiskowymi. Widzę, że daje on kartom po prostu spore upgrady, ale przede wszystkim ich nominalna pozycja zmienia się. I generalnie zmienia się na lepsze.
W pierwszej drużynie (bo wnioskuję, że będzie jeszcze jedna), znaleźć możemy zgodnie z zapowiedziami leakerów mocarne karty. Mo Salah na pozycji napastnika to flagowa i najlepsza karta, która ewidentnie po pierwsze wpisuje się w metę gry, ale przede wszystkim na papierze jako środkowy napastnik wygląda wprost genialnie. Genialny może być także Joao Cancelo, Portugalczyk może grać na CM, ale i przede wszystkim na CDM czy RWB. CDM myślę, że jest odpowiednią dla niego pozycją, ale na CM również poradzi sobie znakomicie. Z tych flagowców możemy jeszcze wyróżnić Theo Hernandeza – nie muszę go chyba przedstawiać. Może pograć na lewej pomocy, lewym i prawym skrzydle ale i na pozycji napastnika. Co to w ogóle jest za karta!

Mniej oczywistymi wyborami mogą być np. naprawdę dobry Fofana, ale i także Dumfries. Wyglądają na papierze na bardzo dobrych obrońców, a jak będzie faktycznie? Oto cała lista kart w formie graficznej:

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL