FUT 23: Przed nami nowy event – co może on oznaczać?

W mundialowy wtorek z jednej strony dobre, z drugiej zaś złe wieści dla Polaków. Mamy remis z Meksykiem, choć to na pewno nie jest spełnienie naszych marzeń. Zagraliśmy popelinę w ataku, a szefostwo w obronie. Ale tak jest za każdym razem. Jednak dziś mamy jeszcze coś dla “osłody” – kontynuujemy event World Cup, a co za tym idzie, w grze pojawią się też nowe karty. 

W FIFA 23 pojawił się nowy ekran ładowania do FUT. Mamy na nim przedstawione dwie karty, które wyznaczają się nam na pierwszym planie. Jest to chyba tytułowa karta “Road to the FIFA World Cup”, która jest koloru fioletowego, zaś po prawej stronie to karta World Cup Icon. Będą to karty, które z tego co wiemy, ocenione będą pomiędzy kartami Medium a Prime. Będzie na pewno co trafiać w paczkach, ale szkoda, że nie mamy więcej informacji.

Poza tym w FUT 23 pojawi się także “Black Friday”, jak zresztą chyba co roku. Oznacza to przeceny w sklepie, ale nie jestem do nich tak do końca przekonany. Jak będzie i tym razem? Otóż wszystko przed nami, a informować będziemy Was na dniach.

Jutro oczywiście bez TOTW z racji mundialu.

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL