FUT 23 – SBC: Brać, póki dają! Piękny, wspaniały Angel Di Maria w wersji TOTT! (90)

To nie recenzja. To też nie opinia. To po prostu fakt. EA SPORTS daje wreszcie ekstra kartę, za właściwie bezcen – to praktycznie darmo, jak za to, co otrzymujemy w zamian. I serio, nie przesadzam. Gość, który jak na skrzydłowego ma statystyki wręcz perfekcyjne – oto właśnie on, Angel Di Maria. Co stoi na przeszkodzie, by go wykonać i cieszyć się dobrą kartą?
Dziś na papierze jeden z najlepszych skrzydłowych, jeśli chodzi o tą wersję z SBC – to właśnie Angel Di Maria z drużyny Team Of The Tournament. Argentyńczyk zaliczył genialny występ w finale Mistrzostw Świata, ale za nim także w pojęciu ogólnym – po prostu bardzo dobry turniej. EA SPORTS postanowiła obdarować go taką wspaniałą kartą, a przy okazji uczynić ją niemalże darmową. Co nas dzieli od zrobienia tej karty w SBC?

Dzielą nas trzy składy. Zaledwie trzy. To składy 83+IF, 84 (za które dostajemy Messiego 94 na wypożyczeniu!), 85. Co tu dużo mówić? Przez ostatnie tokeny na pewno nazbierało nam się sporo tzw. “śmieci” w klubie, które po prostu można wypalić robiąc Argentyńczyka. Nawet, jeśli nie wpasuje się Wam do składu, to myślę, że to jeden z lepszych zmienników, o których można marzyć!

Czemu tak sądzę? Ponieważ Angel na swojej karcie wygląda genialnie. Ocena ogólna – 90. Wysoko. Ale to nie gra. Grają jego umiejętności, które wewnątrz gry spisują się świetnie – czyli jak na jego pozycji, no to oczywiście bardzo ważne jest tempo. A ma go dość sporo, bo ogólnie 90 punktów. Dodając do tego świetną zwinność ocenioną na 95, dobrą równowagę, a także nienaganne strzały, można odnieść wrażenie, że to piłkarz kompletny. Zapomniałbym – Di Maria ma 5 gwiazdek sztuczek, a także ulepszone aż o dwie gwiazdki w stosunku do bazowej karty gwiazdki słabszej nogi. Na mundialowej wersji ma ich już bowiem 4. Ah, i te mundialowe zdjęcie…

STATYSTYKI DI MARII NA FUTBIN – KLIKNIJ

To jedna z najbardziej lubianych kart na FUTBIN. Idźcie robić Angela, a naprawdę nie pożałujecie tej rekomendacji! Macie czas do Nowego Roku (1.01.2023), bo właśnie wtedy upływa termin możliwości wykonania SBC o tego mistrza świata!

źródło obrazka głównego – Zee News

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL