FUT 23: Świetny Maldini i Gullit w SBC!

Tak, dobrze słyszeliście – w SBC dostępni są za dobre pieniądze kolejni, świetni zawodnicy. Za wręcz cenę okazjonalną. To Maldini oraz Gullit, choć z tym drugim jest mały haczyk… 🙂

Ekipa odpowiedzialna za kontent w EA SPORTS dodała wczoraj do wyzwań budowania składu w FUT świetnych zawodników – Maldiniego 88, a także Gullita 86, który na papierze wygląda genialnie. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że to… a, zresztą, zaraz sami się przekonacie.
Na początek Włoch. Paolo Maldini, legenda AC Milanu, jest dostępny za cenę, którą można porównać do wielkich okazji. To cena bardzo dobra, jak za zawodnika takiej klasy. Domyślnie, zawodnik ustawiony jest na lewą obronę, choć bardziej optymalnym będzie ustawienie go na środku linii. Będzie tam sobie radził najlepiej, ze swoim genialnym tempem, a także umiejętnościami gry w defensywie. Ma on oczywiście nieco inną sylwetkę niż lepsze wersje tej ikony, ale bądźmy szczerzy – za taką cenę, nie ma co narzekać. To w końcu Maldini.

Dostępny jest on za świetną cenę sześciu składów. Musimy wypalić skład brązowy, srebrny, skład 83, 84, 85 i 87. I szczerze, jest to okazja idealna. Włoch kosztuje lekko ponad 300 tysięcy monet, jeśli mielibyśmy kupić wszystkie karty potrzebne do jego zrobienia. Ale wyjdzie nas oczywiście na pewno taniej. Znacznie taniej.

Drugą wczorajszą gwiazdą jest Gullit 86. Maxim Gullit. Tak, dobrze myślicie, to syn Ruuda, który dostał kartę chyba za nazwisko i w ramach małego “trolla”, bo na swojej podstawowej karcie ma 60 overalla 🙂 Holender otrzymał takie same statystyki na karcie, co jego ojciec, jest na tej samej pozycji i ma taki sam overall, co wersja baby Ruuda. Do jego wykonania potrzebny jest jeden skład – 84. Chyba warto, w końcu będzie można powiedzieć, że się ma Gullita w klubie!

Małe porównanie statystyk – no wszystko, poza statystykami wewnątrz gry się zgadza!

 

źródło obrazka wyróżniającego: FIFAUltimateTeam.it

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL