FUT 23: Zawodnik miesiąca Serie A – październik!

Po miesiącu oczekiwań, mamy wreszcie znowu serię kart “zawodnika miesiąca”. Tym razem, dziś pora także na POTM Serie A. Kto otrzymał to prestiżowe wyróżnienie? Oto czołowe pytanie, które nam się teraz nasuwa. 

Zawodnik miesiąca Serie A to bardzo prestiżowa nagroda, zresztą jak każda nagroda POTM. To głosowanie fanów i decyzja EA SPORTS wyłania finalnego zwycięzcę tej nagrody. Wybrany zostaje jeden z nominowanych, którzy realnie zagrali świetne spotkania w danym miesiącu. W październiku zaś, ewidentnie najlepiej pograł Rafael Leao.
Bądźmy szczerzy – skrzydłowy Milanu jest jednym z najlepszych młodych piłkarzy, jest ewidentnie supertalentem, którego chciałby pozyskać każdy zespół na świecie. Wiem jednak, że poza tym, jego talent przełożył się na dobre liczby w październiku. 5 spotkań – 3 wygrane i 2 remisy, a w nich strzelił dwie bramki i zaliczył dwie asysty.

Cieszyć się mogą nie tylko fani Milanu, nie tylko sam zawodnik, ale i przede wszystkim gracze FIFA Ultimate Team. Portugalczyk jest całkiem dobrym piłkarzem w FIFA 23, jego dobre statystyki możemy zobaczyć obok. Wymagane są za niego 3 składy w SBC: 83+IF, 85+IF, 86+IF.

Nominowanymi do nagrody byli poza tym zawodnicy wysokiego kalibru, tacy jak Nicolo Barella, Milinkovic Savic czy Oshimen – napastnik Napoli, który jest w dobrej formie, jak i cała jego drużyna.

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL