Strona główna FIFA FIFA 23 FUT 23: Zawodnik miesiąca Serie A – styczeń!
FIFA 23Hot NewsPOTMUltimate Team

FUT 23: Zawodnik miesiąca Serie A – styczeń!

23
Victor Osimhen to piłkarz, który wybił się na szczyt Serie A dzięki swojej doskonałej formie. Od momentu dołączenia do Napoli jego postawa została doceniona przez fanów i graczy FIFA 23, którzy uznali go za gracza miesiąca. Jego karta jest teraz bardzo ceniona ze względu na jej niską wartość sbc oraz imponujace statystyki – Victor Osimhen posiada 89 oceny ogólnej. Najbardziej wyróżniającymi się statystykami są- Tempo oceniona na aż 95, drybling 84, strzały 88 i fizycznośc oceniona na 86. Jest to bez wątpienia jeden z najlepszych graczy serii A w tegorocznej edycji gry FIFA!

Victor Osimhen to najnowszy zawodnik miesiąca serie A w grze FIFA 23. Jego karta zawiera imponujące statystyki, a jednocześnie jest ona stosunkowo tania. Napastnik Napoli ma obecnie 88 ocenę i cechuje go szybkość, strzelanie oraz doskonałe umiejętności techniczne. Jak pokazują statystyki, Victor Osimhen był niezrównany w tym sezonie we Włoszech – zdobywając 16 bramek i notując 4 asysty. Został on uznany za gracza miesiąca serii A przez EA Sports, dzięki czemu można łatwo dostrzec jak duże postepy poczynił ten 24-letni piłkarz od czasu gdy trafił do Napoli zimą 2020 roku.

FIFA 23: ¿Merece la pena Victor Osimhen POTM de la Serie A? + Solución del SBC

Karta gracza miesiąca Victoria Osimhena w FIFA 23 to absolutnie absurdalna okazja dla miłośników piłki włoskiej. Ten napastnik z Serie A ma statystyki, które są po prostu niezwykłe – i jest strasznie opłacalny, biorąc pod uwagę cenę w jakiej można go teraz zdobyć. Jedyne co musimy za niego zapłacić to jeden skład 83 i jeden skład 84. To tyle co musimy zapłacić za napastnika który z stylem gry strzelec w grze jest oceniony na 93. Wszystko to sprawia, że karta ta staje się jednym z najlepszych obecnie na pozycji napastnika w serie A i może nawet przerasta takich zawodników jak Di Natale.
FIFA 23 Player of the Month Osimhen SBC: How to complete, expected costs, and more

Karta gracza miesiąca serie A z Victorem Osimhenem jest świetnym SBC do wypróbowania dla miłośników Serie A. Jego statystyki są bardzo imponujące i jeśli ktoś szuka opłacalnego SBC, to ta karta jest idealna. Duża liczba ulepszeń posiadanych przez tę kartę gwarantuje, że możesz osiagnąć doskonałe wyniki bez wydawania dużych ilości pieniedzy na inne elementy Twojego skladu. Wiemy juz, ze Victor Osimhen jest wart swojej ceny i napewno powinien być brany pod uwage przy tworzeniu swojego skladu.Jeśli szukasz sposobu na ulepszenie swojego składu, to ta karta powinna być pierwsza na twojej liście do rozważenia.

Plusy i minusy

+++++ Cena
+++ Tempo
+ Skoczność (96)
++ 4/4 gwiazdki
+/- Drybling
+ Strzały
+ Liga
– – – Narodowość

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

FIFA 23 CM Tweaks TU17.1

CM Tweaks to modyfikacja aktualizująca tryb kariery menedżera, który poprawia różne aspekty...

FIFA 23 MH82 Miniface Pack 23-24 TU17.1

MH82 wydał swój drugi darmowy pakiet miniface’ów do FIFY 23 przygotowany pod...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...