FUT 23: Zepsute widełki Lendleya Kinga i… Łysy Darwin Nunez?!

EA SPORTS na przełomie roku 2022 i 2023 napawało nas świetnymi, łatwymi do zdobycia paczkami. Ja sam swój skład w tym okresie przebudowałem całkiem mocno, o dziwo nawet na lepsze. Po wszystkim okazało się, że Kanadyjczycy przez Święta Bożego Narodzenia szykowali dla nas 2 głupie i niepotrzebne błędy. Nowa karta Hero bez możliwości kupna na rynku i… Łysy Darwin Nunez?! O co chodzi?

Nie będę ukrywał, okres Winter Wildcards był najlepszym eventem jak na ten moment w całej FIFIE 23. Duża ilość darmowych paczek, świetne WBS’y i klasowi zawodnicy do trafienia. Tutaj EA spisało się na 5! Ale do rzeczy. W meczach Division Rivals znowu napotykam łysą sylwetkę Strikera Liverpoolu, ja sam sobie tego nie wymyśliłem. Jest to powracający bug, którego możemy dostrzec wszyscy, o ile spotkamy w meczu Darwina Nuneza. Błąd co chwila możemy napotkać już od samej premiery. A co na to EA? A EA na to jak na lato.

Drugą, również często napotykaną usterką jest niewłaściwe nadawanie zawodnikom widełek, powoduje to brak możliwości zakupu danych graczy na rynku. Wcześniej takie problemy miały karty Włodzimierza Smolarka w wersji WC, czy choćby złota wersja Gundogana. Na szczęście EA na moment przed tym artykułem podniosła widełki Kingowi do 550k monet, co znowu jest przesadą w drugą stronę. Zdjęcie poniżej pobrałem z FB Kartomanii.