Strona główna FIFA Gracz FIFA 20 dostał bana na wszystkie produkcje EA?
FIFAFIFA 20Hot News

Gracz FIFA 20 dostał bana na wszystkie produkcje EA?

6

W świecie FIFA 20 ostatnio robi się dość gorąca atmosfera. Jak słyszymy nie tylko dotyczy ona FIFY, ale też ostatnio wszystkich produkcji producenta z Kanady. Nie wygląda to już zbyt dobrze, ale czas okaże jakie przyniesie to skutki.

Pewien gracz FIFA 20 dostał bana. Ban banem, ale ten jest szczególny. Blokada jest nałożona na WSZYSTKIE produkcje Electronics Arts. Żart? No właśnie nie. Trwa niezła “wojna”, jeśli można to tak nazwać między Kurtem „Kurt0411” Fenechem a EA. Zakaz dostał w zasadzie już w listopadzie, ale kara ostatnio znacznie mu się zwiększyła.

Gracz został wyrzucony z turniejów, w których brał udział. “Groził pracownikom i innym graczom.” EA donosi też: „nadal zamieszcza w mediach społecznościowych obraźliwe i zawierające groźby wiadomości oraz filmy o pracownikach EA i profesjonalnych graczach, a także zachęca innych do tego samego”.

Sam Kurt wypowiedział się o ostatniej blokadzie od EA:

„Koniec końców, nigdy nie powiedziałem niczego, czego nie powinienem. To jest po prostu głębsze niż ktokolwiek myśli. Nie chcieli, żebym brał udział w zawodach, bo bali się, że je wygram, teraz jestem drugim co do wielkości streamerem w ich grze i boją się, że wyprzedzę ich złotego chłopca…”„Koniec końców, nigdy nie powiedziałem niczego, czego nie powinienem. To jest po prostu głębsze niż ktokolwiek myśli. Nie chcieli, żebym brał udział w zawodach, bo bali się, że je wygram, teraz jestem drugim co do wielkości streamerem w ich grze i boją się, że wyprzedzę ich złotego chłopca…”

Oto tweety:

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...

Status założyciela w EA SPORTS FC 24 – jak go uzyskać?

Już na dniach oficjalna premiera EA SPORTS FC 24. Wiele miesięcy czekania...

Nowe karty Ikon!

EA Opublikowało film jak i grafiki związane z ratingami starych, jak i...