Gracz FIFA 20 dostał bana na wszystkie produkcje EA?

W świecie FIFA 20 ostatnio robi się dość gorąca atmosfera. Jak słyszymy nie tylko dotyczy ona FIFY, ale też ostatnio wszystkich produkcji producenta z Kanady. Nie wygląda to już zbyt dobrze, ale czas okaże jakie przyniesie to skutki.

Pewien gracz FIFA 20 dostał bana. Ban banem, ale ten jest szczególny. Blokada jest nałożona na WSZYSTKIE produkcje Electronics Arts. Żart? No właśnie nie. Trwa niezła “wojna”, jeśli można to tak nazwać między Kurtem „Kurt0411” Fenechem a EA. Zakaz dostał w zasadzie już w listopadzie, ale kara ostatnio znacznie mu się zwiększyła.

Gracz został wyrzucony z turniejów, w których brał udział. “Groził pracownikom i innym graczom.” EA donosi też: „nadal zamieszcza w mediach społecznościowych obraźliwe i zawierające groźby wiadomości oraz filmy o pracownikach EA i profesjonalnych graczach, a także zachęca innych do tego samego”.

Sam Kurt wypowiedział się o ostatniej blokadzie od EA:

„Koniec końców, nigdy nie powiedziałem niczego, czego nie powinienem. To jest po prostu głębsze niż ktokolwiek myśli. Nie chcieli, żebym brał udział w zawodach, bo bali się, że je wygram, teraz jestem drugim co do wielkości streamerem w ich grze i boją się, że wyprzedzę ich złotego chłopca…”„Koniec końców, nigdy nie powiedziałem niczego, czego nie powinienem. To jest po prostu głębsze niż ktokolwiek myśli. Nie chcieli, żebym brał udział w zawodach, bo bali się, że je wygram, teraz jestem drugim co do wielkości streamerem w ich grze i boją się, że wyprzedzę ich złotego chłopca…”

Oto tweety:

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL