Karty Man of the Match już w grze. Nowe SBC, które warto wykonać na TOTS!

Dziś do FUTa weszły nowe karty, oraz jak codzień – nowe SBC. Aczkolwiek również EA uraczyło nas ciekawym wyzwaniem o paczkę, która jest warta zrobienia!

Zacznijmy więc od kart MOTM. Szczerze mówiąc, to nie urywają tyłka. Jest parę kart, którymi można coś pograć, ale nie za dużo. Generalnie nie jest to ekipa marzeń i większość kart jest do przepalenia, ale wymienię kilka spoko kart i wspomnę o miłym akcencie!

 

man of the match – grywalni

 

Z tych grywalnych, z poniższego zestawienia możemy wymienić Riyada Mahreza, który oceniony jest na 88. Ten zawodnik z Algierii naprawdę może pogrozić przeciwnej linii obrony i szybko, a zarazem skutecznie przesmyknąć się do pola karnego. Ten prawy skrzydłowy z Leicesteru ma generalnie dobre statystyki na papierze, więc jak najbardziej w porządku karta. Ale kosztuje też nie mało, bo pewnie ponad 300 tysięcy monet.

Idąc dalej, warto wspomnieć o Vinicius Jr. z Realu Madryt. O tym chłopaku jest głośno od kawałka już czasu. Wiele osób mówi, że to przyszłość tego klubu. Na tej karcie oceniony jest na 83, czyli w porównaniu do jego zwykłej karty dość wysoko. Jest młodym zawodnikiem, więc ma 97 tempa. Gorzej już z strzelaniem, które ocenione jest poniżej 80. Ale karta na pewno warta uwagi! 

polski akcent!

 

Tak jak w ostatnich drużynach TOTW, tak i dziś mamy Polaka w MOTM. Jest to Kamil Piątkowski z Rakowa. Może nie jest jakoś turbo grywalny, ale jest w dzisiejszym gronie kart. Generalnie to nie jest karta, o której możemy tylko WSPOMNIEĆ. Kamil Piątkowski w wersji MOTM ocenionej na 75 ma naprawdę ciekawe statystyki! Jak na środkowego obrońcę, wyglądają one nieźle. Przede wszystkim, co rzuca się w oczy – tempo. EA wrzuciło mu 87 tempa. Brzmi fenomenalnie, to samo 85 fizyczności. Pracowitości się zgadzają, a wzrost też jest nie przeciętny. Kuje w oczy za to statystyka defensywy, której ma tylko nieco ponad 70! Nie czyni go to więc kocurem na linii obrony. A szkoda!

 

NOWE SBC O CONAJMNIEJ NIEZŁĄ PACZKĘ!

Jak wszyscy dobrze wiemy, zbliża się wydarzenie TOTS, czyli Drużyny Sezonu. Generalnie, gracze zaczęli już przygotowania do tego eventu. Jedną z nowych rzeczy, którą warto zrobić na TOTS jest dzisiejsze SBC o paczkę z 10 zawodnikami rzadkimi ocenionymi conajmniej na 83. To brzmi naprawdę solidnie. Warto będzie zachować ją na ten właśnie event przez właśnie wspomniane przeze mnie liczby. Aczkolwiek paczka ta do wykonania jest dość droga, bo w SBC wydamy na nią około 90 tysięcy monet. To całkiem sporo, a pamiętajmy, że możemy trafić słabe karty. Cena jest zapewne nieco nieustabilizowana. Na wykonanie tego wyzwania budowania składu mamy jeszcze 5 dni. Przez ten czas cena zapewne nieco spadnie, więc warto obserwować czy cena rośnie, czy nie i zrobić  SBC w odpowiednim momencie. Tak więc, jakie są wymagania?

Informy: Min 1
Ocena składu: Min 84
Zgranie: Min 40
Liczba zawodników w składzie: 11

podsumowanie

Podsumowując, karty MOTM są cienkie. Aczkolwiek paczka w SBC brzmi solidnie i jest warta zrobienia. Ale pamiętajcie, żeby przetrzymać je na event TOTS! Powodzenia!

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL