Kto wygra Mistrzostwa Świata w Katarze? Spróbuj przewidzieć i zgarnąć nagrody!

Temat trochę nie związany z FIFĄ, ale jak najbardziej z EA SPORTS – otóż utworzyli oni specjalną stronę do tego, aby przewidywać mecze Mistrzostw Świata. Spokojnie, można robić to całkowicie za darmo i może robić to każdy. Więc, jak do tego dojść?

Ogólnie idea samej “maszyny” do predykcji meczów jest taka, żeby po prostu usiąść dwie minuty i się pobawić. Potestować różne kombinacje “a co by było gdyby” itp. Jest też inny cel – po zalogowaniu się na swoje konto EA, możemy zdobywać nagrody za poprawne predykcje i ogólnie wzięcie udziału. Sprawa bardzo fajna, a udział wzięli sami deweloperzy!
Kto wygra MŚ według EA SPORTS?

Elektronicy postawili ewidentnie na Argentynę. Postawili także na to, że Polska wyjdzie z grupy, i w 1/8 przegra z Francją. Scenariusz optymistyczny, że w ogóle wyjdziemy. Ale ja jestem dobrej myśli. Nagrodę króla strzelców wg. deweloperów wygra Leo Messi, a Robert Lewandowski będzie aż 15. Wyżej od niego będzie nawet Piotrek Zieliński, bo na 13 lokacie. Co ciekawe, obstawiając Argentynę, ciekawe, czy EA SPORTS dalej będzie kontynuować swoją dobrą passę jeśli chodzi o odgadywanie zwycięzcy Mistrzostw Świata. Zgadli, że w 2010 trofeum wygrają Hiszpanie, w 2014 Niemcy, a na mundialu w Federacji Rosyjskiej w 2018 roku liderem będą Francuzi. Czy tak samo będzie w przypadku Argentyny?

Gdzie bawić się w predykcje meczów?

Śmiało można to zrobić na stronie EA SPORTS. Można tam co prawda postawić tylko na zwycięstwo w grupach i drabince, ale co z tego! Ważna jest dobra zabawa. Poniżej macie moje typy TOP3 i link do strony.

https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-23/world-cup/predictor

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL