Lewandowski na szczycie najlepiej ocenionych kart w Bundesligi w FIFA 21?

Cześć! Wydawaliśmy już dzisiaj podobny nius, lecz z naszymi przewidywaniami. Dodałem już kategorię FIFA 21, aby ułatwić Wam szukanie newsów z nieoficjalnych plotek, zapowiedzi 🙂 Pora zobaczyć, jak inni opisują graczy i jakie dają im oceny ogólne. Dziś na ruszt – Bundesliga. Jak podaje Polsat Sport, dziennikarze z dexerto postanowili się pobawić w małe przewidywanie ocen ogólnych.

W ich topce nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego. To oczywiste, bo Polak jest zdecydowanie jednym z najlepszych jak nie najlepszym graczem ligi. Ma już swoje lata, lecz jego forma zachwyca. Bramkostrzelny Lewy ma w tym sezonie już 43 bramki na karku, więc jest to kosmiczna liczba jak na tą chwilę. To z pewnością wpłynęło na wybór topki, którą ja już widziałem. I jak moje wrażenia? Nie czuję zaskoczenia!

Robert Lewandowski znalazł się tu na samym szczycie z oceną 90. Tak, miał już wyżej ocenione podstawowe karty. Jednak w FIFA 20 kanadyjczycy przypisali mu 89, więc w przyszłej odsłonie byłby to krok do przodu.

Kogo my tam mamy na podium? Otóż zaraz za Polakiem znalazł się Niemiec, legendarny już można powiedzieć gracz Borussi Dortmund. Łukasz??? A, mówimy tu o Niemcu, to żart trochę nie wypalił. Oczywiście na miejscu drugim jest Marco Reus, który dostał 89 oceny ogólnej. Nie taka słaba ta Bundesliga jak myślałem 🙂 Podium zamknął Sancho z 87 oceny ogólnej, lecz reszta ekipy wybranej przez Dexerto.com wygląda następująco:

4. Thiago – 87
5. Matts Hummels – 87
6. Joshua Kimmich – 87
7. Timo Werner – 87
8. Thomas Muller – 87
9. Kai Havertz – 86
10. Yann Sommer – 85

 

źródło: Polsat Sport, Dexerto

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL