Strona główna FIFA E-Sport Liderzy. Reprezentacja Polski na FIFAe Nations Cup 2022!
E-SportFIFA 22Hot News

Liderzy. Reprezentacja Polski na FIFAe Nations Cup 2022!

7

Wczoraj rozpoczęły się rozgrywki Polaków na FIFAe Nations Cup 2022. Nasza kadra na wirtualnej murawie w swojej grupie prezentuje się nieziemsko – przynajmniej na razie. Przed nami jeszcze trochę spotkań, więc czekamy na wyniki!

Nasi kadrowicze wyruszyli w bój na FIFAe Nations Cup. Swoją walkę w grupie D rozpoczęli wczoraj – 27 lipca o godzinie 18:05, i ciągiem spotkań rozegrali wszystkie mecze w swojej grupie. I objęliśmy w niej prowadzenie! Wygrana z Maroko, Indiami oraz Meksykiem, a także remis z Włochami i reprezentacją Holandii sprawiają, że uplasowaliśmy się na szczycie tabeli po pierwszych meczach. Teraz czekają nas rewanże.
Naszą kadrę w tym turnieju prowadzą zawodnicy, znani pod pseudonimami: “Furman”, “Bejott” i “Damie”. To jedni z najlepszych profesjonalistów na scenie e-sportowej. Czy dadzą radę podziałać dalej i utrzymamy się na fotelu lidera grupy D? Wyjdziemy z grupy? O tym zadecydują dzisiejsze spotkania.

O JAKĄ STAWKĘ WALCZĄ POLACY?

Nasi czołowi e-sportowcy na scenie FIFA będą walczyć wraz z innymi reprezentacjami o astronomiczną – przynajmniej dla mnie sumę pieniędzy. Aż o 400 tysięcy dolarów. Na zjeździe FIFAe Nations Cup w Kopenhadze wyjaśni się wszystko, a ostatni mecz – finał, powinien zostać rozegrany do 30 lipca. Dzisiaj musimy tylko trzymać kciuki za naszych rodaków!
KIEDY I GDZIE BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ STARCIA POLAKÓW? terminarz

Spotkania Polaków na arenie międzynarodowej, będzie można obejrzeć jeszcze dziś – 28 lipca, zaczynając od 18:00 i spotkania z Maroko. Cały ciąg dzisiejszych meczów rewanżowych potrwa dwie godziny, i zamkniemy się w okolicach 20:30. Dzisiejsze mecze będą szczególnie emocjonujące, bo zadecydują o naszej pozycji w grupie D a także o tym, z kim, i czy w ogóle zagramy w fazie pucharowej. Spotkania będą możliwe do obejrzenia na  TVPSPORT.PLaplikacji mobilnejSmart TVHBB TV oraz na kanałach TVP Sport na YouTube i Twitchu, a także fanpage’u TVP ESPORT. Komentować będą między innymi Mr. Cogito, a także N3jxiom, znani nam przede wszystkim z YouTube.

 

Źródło: cybersport.pl / Twitter.com / fifa.gg

 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...

Status założyciela w EA SPORTS FC 24 – jak go uzyskać?

Już na dniach oficjalna premiera EA SPORTS FC 24. Wiele miesięcy czekania...

Nowe karty Ikon!

EA Opublikowało film jak i grafiki związane z ratingami starych, jak i...