Moje największe otwieranie paczek w tej FIFIE! Było warto?

W czasie trwanie eventu Drużyny Sezonu otworzyłem masę paczek, od tych srebrnych aż po Mega-Paczki Rzadkich Kart. Co mi wypadło?

Od ubiegłej środy robiłem sobie Icon Swapy w Squad Battles, dzięki czemu w pewnym momencie byłem nawet w Top 200! Po co to wszystko? Chodziło o paczkę 25x 83+, prawdopodobnie najlepszą paczkę w całej grze, którą otrzymałem za 5 wymienionych kart Swaps (4 za Squad Battles i jedna za Division Rivals). Do paczki wrócimy później.
Już w piątek trafiłem pierwszego TOTS-a, o czym pisałem w weekend. W późniejszych dniach otwierałem coraz to więcej paczek i udało mi się ustrzelić wymiennych Kante i Varane’a. Do tego w poniedziałek zrobiłem sobie kilkanaście player picków, z których wypadli mi m. in. Frankie De Jong czy Thiago Silva.
We wtorek ukończyłem Icon Swapy, dodatkowo przy okazji skończyłem “Wielką Rywalizację” o Mega-Paczkę rzadkich kart, z której jednak udało mi się trafić jedynie Hradeckyego, co zdecydowanie mnie nie usatysfakcjonowało. Udałem się jednak w zakładkę “Wymiana” w SBC i ukończyłem wcześniej wspomnianą paczkę 25* 83+. Czy było warto? (SPOILER: Było!)
Zastanawiałem się czy nie zostawić jej na TOTS Premier League, ale ostatecznie stwierdziłem, że nie ma to większego sensu. Oczywiście walkout, ciężko żeby go nie było. Niebieskie flary, a więc TOTS. “Proszę, Community, proszę, Community” – myślałem. Flaga Polski. “Helik?”. ŚPO. “ZIELU!”. Tak, był to Piotr Zieliński, który jest niesamowity, gram nim na ŚP w formacji 5-3-2 i naprawdę daje radę! Co oprócz Ziela było w mojej paczce?

Jak widzicie, oddało TOTS-ami. Do tego Kjaer, który przyda się do SBC, Gomez, którego już przepaliłem o Zapatę (recenzja niedługo!), kilka 84, Donnaruma, reszta 83. Jestem mega zadowolony, bo chciałem trafić Piotrka, i to się udało! Zostanie w moim składzie do końca gry.
Jak już wcześniej mówiłem, od razu żeby móc połączyć Ziela, zrobiłem SBC o Zapatę. Kolumbijczyk mimo wszechobecnej krytyki sprawuje się naprawdę dobrze, oczywiście nie jest to miarodajna ocena bo gram w 6 dywizji, ale jednak. Piotrek jest naprawdę super, mimo, że troszkę trudno było mi go połączyć, tak jednak udało mi się i śmiga niesamowicie! Poniżej macie statystyki, wszystko w Division Rivals:

Osiem goli i pięć asyst w 10 meczach naprawdę robi wrażenie, zwłaszcza, że gra jako ŚP, nie ŚPO. Prawdziwy polski rzeźnik, który da radę na każdej pozycji w środku pola. Super gwiazdki sztuczek, i można nawet pokusić się nim o strzał z dystansu! Super karta.
Wczoraj wieczorem EA postanowiło jeszcze podbić mój drop: dodało bardzo łatwe w wykonaniu SBC o gwarancję TOTS EFL. Nie ukrywam, bałem się je robić, bo mam kilka niewymiennych TOTS-ów z EFL, ale stwierdziłem – co mi tam! Przepaliłem jakiś totalnie od czapy skład o ocenie 82, otworzyłem paczkę i…


Tak jest, trafiłem Hughesa, czyli jedną z tych lepszych kart z EFL, będącego w gangu Gullita. Wchodził z ławki w Rivals i naprawdę jest spoko! Chociaż i tak pewnie pójdzie w SBC o gwarancję TOTS Community. No ale patrząc na trafy innych graczy, jest to super los na maszynie losującej i jestem mega zadowolony. Trafy w czasie TOTS Community/EFL są niesamowite, a przecież jeszcze paczka z gwarantem TOTS Community, a w piątek zaczynają się TOTS Premier League! Jestem bardzo ciekawy czy drop mi się utrzyma.
Życzę również Wam powodzenia w paczkach, zwłaszcza w okresie Premier League, i pamiętajcie – ze Srebrnych Wymian lecą TOTS-y! ;D