Nowa, mobilna gra piłkarska od EA SPORTS. Już bez nazwy “FIFA”!

Jak mówimy “piłkarska gra mobilna”, na myśl przychodzi nam po prostu “FIFA Mobile”. Przecież to w zasadzie najpopularniejsza gra tego typu i wielu z nas po prostu ją już testowało. Jest jednak także jeszcze inna gra, o której posłuch jest znacznie mniejszy. 
Niewiele wiadomo o nowej grze piłkarskiej od EA SPORTS. Tym razem mobilnej. Nie ma większego posłuchu ani w mediach, ani w informatorach deweloperów. Gra jest w fazie wczesnego dostępu, ale szczerze powiedziawszy, wygląda całkiem interesująco.

Jest to taktyczna, strategiczna, turowa gra piłkarska. Oferuje ona różnorodne tryby gry, od meczów towarzyskich online i World Tour, po intensywne rozgrywki online, w tym mecze rankingowe i ligę. Gra dostępna jest w Google Play, ale widzę ją tylko na komputerze. Sądzę, że nie jest ona jeszcze dostępna do pobierania, przynajmniej na moim telefonie.

Producenci tak promują grę na jej stronie w sklepie Google Play:

“Zmień swoje wrażenia z mobilnej piłki nożnej dzięki EA SPORTS™ TACTICAL FOOTBALL, oferującej świeżą rozgrywkę turową. Oparta na technologii EA SPORTS gra TACTICAL FOOTBALL prezentuje światowe rozgrywki dzięki niezrównanej autentyczności, która zapewnia najbardziej realistyczne wrażenia na wyciągnięcie ręki. Poczuj nowy poziom wciągającej rywalizacji piłkarskiej, która nagradza cię za strategiczne wybory i pomaga zbudować wymarzoną drużynę z wyborem światowej klasy klubów i zawodników.”

Poniżej zamieszczam interesujące materiały dotyczące gry.

Twitter: https://twitter.com/eatfnews

Strona w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.gp.tacticalfootball&hl=en&gl=US

Trailer gry:

Oto spora porcja gameplayu:

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL