Nowości z FIFA 22 – Polak wreszcie w gronie ikon?

Pogłoski o kartach ikony jakiegoś Polaka krążą już od lat przed premierami nowych edycji FIFA. Teraz jednak jesteśmy już znacznie bliżej, niż myślicie. Jest coś, co naprowadza nas na fakt, iż w FIFA 22 ujrzymy pierwszą polską ikonę!

Z góry przepraszamy, za dłuższą nieobecność bez newsów, ale spowodowane to było sprawami prywatnymi redaktorów. Ale już jesteśmy, i pierwsze, z czym do Was przychodzimy, to zaskakująca, nieoficjalna informacja, która w szczególności dla Polskich graczy powinna być powodem do zadowolenia. Oczywiście, nie jest to potwierdzone, ale są źródła, wskazujące na to, że Polak otrzyma kartę ikony!

Wszystkie informacje zaczęły płynąć z jednego źródła – kodu źródłowego FIFY. W nim jest ukazane kilka zespołów, które nie zostaną dodane na 100% do gry i nigdy w niej nie były, więc mogą jedynie stanowić profil ikony, gdzie ukazana jest historia klubowa danej legendy. Widać w danych linijkach zespoły takie jak Concordia Knurów czy GKS Tychy. Czy to nie są przypadkiem zespoły, w których grał legendarny Polski zawodnik?

Mowa oczywiście tutaj o Jerzym Dudku, czyli legendarnym polskim bramkarzu, o którym dziś krążą spekulacje na podstawie tych linijek kodu, iż ma on dostać kartę ikony w FIFA 22. Widząc to, myślę, iż wysoce prawdopodobne jest, że zostanie on w ten sposób wyróżniony. Na pewno miłym akcentem byłoby, gdyby Elektronicy sprezentowali w polskiej edycji, dla nas, Jurka na wypożyczeniu na kilka spotkań. Byłoby to coś naprawdę fajnego!

 

Na podstawie kodu można również wywnioskować, iż kartę ikony może otrzymać brazylijska ikona Cafu, czy kolejny Włoch w gronie wyróżnionych – Di Natale. Zapowiada się naprawdę ciekawie, a na pewno więcej informacji na ten temat pojawi się niebawem, więc polecam śledzić naszą stronę i wyczekiwać kolejnych newsów z FIFA 22!

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL